Interogăm ANAF…
Firmă activă, înmatriculată la ONRC din 15 ianuarie 2015.
Înregistrată din 15.01.2015
administrator
Pentru verificări prealabile și documentare comercială.
TVA inclus · acces 24h la profilul acestui administrator
Datele despre tine apar aici? Pentru rectificare, ștergere sau opoziție scrie la [email protected]. Răspundem în maxim 30 de zile (GDPR art. 12, 16, 17, 21). Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
Datele de mai sus vin de la ANAF. Pentru imaginea completă a firmei ai nevoie de certificatul oficial.
Marjă: -120,2%
agregat pe diviziunea 46 (codul 4650 nu are eșantion separat în MFP)
mediană sector · 2024
Top 25% sector: >2,81 M RON
marjă mediană · 2024
profit, capital, datorii · evoluție anuală
| An | Cifră afaceri | YoY CA | Profit net | Capital propriu | Datorii | YoY datorii | Grad îndat. | Solvabilit. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 201.532 | — | 58.485 | 107.725 | 25.172 | — | 18,9% | 81,1% |
| 2019 | 149.301 | -25,9% | 83.768 | 133.008 | 79.873 | +217,3% | 37,5% | 62,5% |
| 2020 |
În funcțiune
Singurul document valabil legal — bancă, SEAP, fonduri UE etc.
Comandă certificat constatator· 69 RONTVA inclus · livrare email · ~10 min
Certificatul.ro este un serviciu privat de intermediere și nu este afiliat ONRC. Cererea către ONRC se depune prin intermediul și contul myportal.onrc.ro al Certificatul.ro.
1 intrare · 1 județ
Orş. Plopeni, PRAHOVA
Adresa declarata la ANAF
Sediu neschimbat din 2015
11 ani la aceeași adresă · fără mențiuni de schimbare a sediului
133% din total activ
-33% din total activ
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. MFP raportează datoriile cumulat (toate scadențele). Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
datorii ÷ total activ · mediană
capitaluri proprii ÷ total activ · mediană
Vezi o eroare în datele afișate? Scrie la [email protected]. Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
| 130.344 |
| -12,7% |
| 80.000 |
| 80.240 |
| 24.503 |
| -69,3% |
| 22,1% |
| 77,9% |
| 2021 | 103.071 | -20,9% | 52.243 | 52.483 | 96.445 | +293,6% | 64,8% | 35,3% |
| 2022 | 60.902 | -40,9% | 24.058 | 76.541 | 13.192 | -86,3% | 14,7% | 85,3% |
| 2023 | 17.879 | -70,6% | −8.808 | 54.146 | 15.273 | +15,8% | 22,0% | 78,0% |
| 2024 | 38.864 | +117,4% | −46.724 | −5.110 | 20.701 | +35,5% | 132,8% | -32,8% |
| An | CA | YoY | Profit |
|---|---|---|---|
| 2018 | 202 k | — | 58 k |
| 2019 | 149 k | -25,9% | 84 k |
| 2020 | 130 k | -12,7% | 80 k |
| 2021 | 103 k | -20,9% | 52 k |
| 2022 | 61 k | -40,9% | 24 k |
| 2023 | 18 k | -70,6% | −9 k |
| 2024 | 39 k | +117,4% | −47 k |
| An | Capital | Datorii | Grad | Solv. |
|---|---|---|---|---|
| 2018 | 108 k | 25 k | 18,9% | 81,1% |
| 2019 | 133 k | 80 k | 37,5% | 62,5% |
| 2020 | 80 k | 25 k | 22,1% | 77,9% |
| 2021 | 52 k | 96 k | 64,8% | 35,3% |
| 2022 | 77 k | 13 k | 14,7% | 85,3% |
Median pe 7 ani: 22,1%. Maxim 132,8% în 2024, minim 14,7% în 2022. Calculat ca datorii totale ÷ total activ × 100.
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
| 2023 | 54 k | 15 k | 22,0% | 78,0% |
| 2024 | −5 k | 21 k | 132,8% | -32,8% |