Interogăm ANAF…
Firmă radiată, înmatriculată la ONRC din 1 septembrie 2014.
Din 05.05.2025
administrator
Pentru verificări prealabile și documentare comercială.
TVA inclus · acces 24h la profilul acestui administrator
Datele despre tine apar aici? Pentru rectificare, ștergere sau opoziție scrie la [email protected]. Răspundem în maxim 30 de zile (GDPR art. 12, 16, 17, 21). Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
Datele de mai sus vin de la ANAF. Pentru imaginea completă a firmei ai nevoie de certificatul oficial.
Ultima activitate raportată cu cifră de afaceri (bilanț 2024 lipsește).
Marjă: 28,7%
mediană sector · 2024
Top 25% sector: >88 k RON
marjă mediană · 2024
profit, capital, datorii · evoluție anuală
| An | Cifră afaceri | YoY CA | Profit net | Capital propriu | Datorii | YoY datorii | Grad îndat. | Solvabilit. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017 | 65.261 | — | 22.836 | 27.338 | 842 | — | 3,0% | 97,0% |
| 2018 | 52.388 | -19,7% | 20.015 | 47.353 | 236 | -72,0% | 0,5% | 99,5% |
Radiată în 2026
Singurul document valabil legal — bancă, SEAP, fonduri UE etc.
Comandă certificat constatator· 69 RONTVA inclus · livrare email · ~10 min
Certificatul.ro este un serviciu privat de intermediere și nu este afiliat ONRC. Cererea către ONRC se depune prin intermediul și contul myportal.onrc.ro al Certificatul.ro.
1 intrare · 1 județ
Galaţi, GALAŢI
Adresa declarata la ANAF
Sediu neschimbat din 2014
12 ani la aceeași adresă · fără mențiuni de schimbare a sediului
0% din total activ
104% din total activ
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. MFP raportează datoriile cumulat (toate scadențele). Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
datorii ÷ total activ · mediană
capitaluri proprii ÷ total activ · mediană
Vezi o eroare în datele afișate? Scrie la [email protected]. Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
| 2019 |
| 40.355 |
| -23,0% |
| 6.314 |
| 53.667 |
| 306 |
| +29,7% |
| 0,6% |
| 99,4% |
| 2020 | 15.210 | -62,3% | −6.155 | 47.512 | 0 | -100,0% | 0,0% | 100,0% |
| 2021 | 50.323 | +230,9% | 21.508 | 69.020 | 328 | — | 0,5% | 99,5% |
| 2022 | 51.542 | +2,4% | 15.048 | 51.963 | 531 | +61,9% | 1,0% | 99,0% |
| 2023 | 28.673 | -44,4% | 8.234 | 42.698 | 0 | -100,0% | 0,0% | 100,0% |
| An | CA | YoY | Profit |
|---|---|---|---|
| 2017 | 65 k | — | 23 k |
| 2018 | 52 k | -19,7% | 20 k |
| 2019 | 40 k | -23,0% | 6 k |
| 2020 | 15 k | -62,3% | −6 k |
| 2021 | 50 k | +230,9% | 22 k |
| 2022 | 52 k | +2,4% | 15 k |
| 2023 | 29 k | -44,4% | 8 k |
| An | Capital | Datorii | Grad | Solv. |
|---|---|---|---|---|
| 2017 | 27 k | 842 | 3,0% | 97,0% |
| 2018 | 47 k | 236 | 0,5% | 99,5% |
| 2019 | 54 k | 306 | 0,6% | 99,4% |
| 2020 | 48 k | 0 | 0,0% | 100,0% |
| 2021 | 69 k | 328 | 0,5% | 99,5% |
Median pe 7 ani: 0,5%. Maxim 3,0% în 2017, minim 0,0% în 2020. Calculat ca datorii totale ÷ total activ × 100.
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
| 2022 | 52 k | 531 | 1,0% | 99,0% |
| 2023 | 43 k | 0 | 0,0% | 100,0% |