Interogăm ANAF…
O firmă inactivă fiscal nu poate emite facturi deductibile și nu poate desfășura activitate economică. Înainte de orice contract, verifică certificatul oficial ONRC pentru detalii complete.
Firmă inactivă, înmatriculată la ONRC din 23 mai 2014.
Din 27.08.2024
Nu am date despre administrator în ONRC.
Datele de mai sus vin de la ANAF. Pentru imaginea completă a firmei ai nevoie de certificatul oficial.
Ultima activitate raportată cu cifră de afaceri (lipsește pentru 2023–2024).
Marjă: 2,3%
mediană sector · 2024
Top 25% sector: >40,5 M RON
marjă mediană · 2024
profit, capital, datorii · evoluție anuală
| An | Cifră afaceri | YoY CA | Profit net | Capital propriu | Datorii | YoY datorii | Grad îndat. | Solvabilit. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016 | 4.502.919 | — | 1.236.465 | 89.410 | 587.805 | — | 86,9% | 13,1% |
| 2017 | 4.481.875 | -0,5% | 35.093 | 124.504 | 775.739 | +32,0% | 86,2% | 13,8% |
| 2018 |
Radiată în 2026
Singurul document valabil legal — bancă, SEAP, fonduri UE etc.
Comandă certificat constatator· 69 RONTVA inclus · livrare email · ~10 min
Certificatul.ro este un serviciu privat de intermediere și nu este afiliat ONRC. Cererea către ONRC se depune prin intermediul și contul myportal.onrc.ro al Certificatul.ro.
1 intrare · 1 județ
Oradea, BIHOR
Adresa declarata la ANAF
Sediu neschimbat din 2014
12 ani la aceeași adresă · fără mențiuni de schimbare a sediului
966% din total activ
-866% din total activ
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. MFP raportează datoriile cumulat (toate scadențele). Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
datorii ÷ total activ · mediană
capitaluri proprii ÷ total activ · mediană
Vezi o eroare în datele afișate? Scrie la [email protected]. Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
| 4.488.600 |
| +0,2% |
| 29.262 |
| 157.925 |
| 904.420 |
| +16,6% |
| 85,1% |
| 14,9% |
| 2019 | 5.079.815 | +13,2% | 85.720 | 244.646 | 393.838 | -56,5% | 63,4% | 36,6% |
| 2020 | 3.313.884 | -34,8% | 2.863 | 247.509 | 749.684 | +90,4% | 75,2% | 24,8% |
| 2021 | 2.576.075 | -22,3% | −1.075.946 | −1.044.752 | 1.180.989 | +57,5% | 866,9% | -766,9% |
| 2022 | 3.188.566 | +23,8% | 73.302 | −987.707 | 1.101.779 | -6,7% | 965,9% | -865,9% |
| An | CA | YoY | Profit |
|---|---|---|---|
| 2016 | 4,5 M | — | 1,2 M |
| 2017 | 4,5 M | -0,5% | 35 k |
| 2018 | 4,5 M | +0,2% | 29 k |
| 2019 | 5,1 M | +13,2% | 86 k |
| 2020 | 3,3 M | -34,8% | 3 k |
| 2021 | 2,6 M | -22,3% | −1,1 M |
| 2022 | 3,2 M | +23,8% | 73 k |
| An | Capital | Datorii | Grad | Solv. |
|---|---|---|---|---|
| 2016 | 89 k | 588 k | 86,9% | 13,1% |
| 2017 | 125 k | 776 k | 86,2% | 13,8% |
| 2018 | 158 k | 904 k | 85,1% | 14,9% |
| 2019 | 245 k | 394 k | 63,4% | 36,6% |
| 2020 | 248 k | 750 k | 75,2% | 24,8% |
Median pe 7 ani: 86,2%. Maxim 965,9% în 2022, minim 63,4% în 2019. Calculat ca datorii totale ÷ total activ × 100.
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
| 2021 | −1,0 M | 1,2 M | 866,9% | -766,9% |
| 2022 | −988 k | 1,1 M | 965,9% | -865,9% |