Interogăm ANAF…
Firmă activă, înmatriculată la ONRC din 13 noiembrie 2013.
Ultima modificare ANAF · 26.08.2020
administrator
Pentru verificări prealabile și documentare comercială.
TVA inclus · acces 24h la profilul acestui administrator
Datele despre tine apar aici? Pentru rectificare, ștergere sau opoziție scrie la [email protected]. Răspundem în maxim 30 de zile (GDPR art. 12, 16, 17, 21). Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
Datele de mai sus vin de la ANAF. Pentru imaginea completă a firmei ai nevoie de certificatul oficial.
Marjă: 5,8%
mediană sector · 2024
Top 25% sector: >11,9 M RON
marjă mediană · 2024
profit, capital, datorii · evoluție anuală
| An | Cifră afaceri | YoY CA | Profit net | Capital propriu | Datorii | YoY datorii | Grad îndat. | Solvabilit. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 178.922 | — | 14.037 | 21.124 | 73.865 | — | 77,8% | 22,2% |
| 2019 | 140.326 | -21,6% | 6.784 | 27.908 | 86.722 | +17,4% | 75,7% | 24,3% |
| 2020 |
În funcțiune
Singurul document valabil legal — bancă, SEAP, fonduri UE etc.
Comandă certificat constatator· 69 RONTVA inclus · livrare email · ~10 min
Certificatul.ro este un serviciu privat de intermediere și nu este afiliat ONRC. Cererea către ONRC se depune prin intermediul și contul myportal.onrc.ro al Certificatul.ro.
2 intrări · 2 județe
Loc. Bocşa, Oraş Bocşa, Caraş-Severin
J11/564/2013 · inmatriculata in 2013
Moşniţa Nouă Com. Moşniţa Nouă, TIMIŞ
Adresa declarata la ANAF
44% din total activ
56% din total activ
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. MFP raportează datoriile cumulat (toate scadențele). Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
datorii ÷ total activ · mediană
capitaluri proprii ÷ total activ · mediană
Vezi o eroare în datele afișate? Scrie la [email protected]. Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
| 105.867 |
| -24,6% |
| 34.995 |
| 62.903 |
| 56.891 |
| -34,4% |
| 47,5% |
| 52,5% |
| 2021 | 217.992 | +105,9% | 18.371 | 81.274 | 56.118 | -1,4% | 40,8% | 59,2% |
| 2022 | 301.097 | +38,1% | −10.806 | 70.468 | 77.504 | +38,1% | 52,4% | 47,6% |
| 2023 | 453.306 | +50,6% | 4.044 | 74.512 | 85.058 | +9,7% | 53,3% | 46,7% |
| 2024 | 323.699 | -28,6% | 18.715 | 93.694 | 73.743 | -13,3% | 44,0% | 56,0% |
| An | CA | YoY | Profit |
|---|---|---|---|
| 2018 | 179 k | — | 14 k |
| 2019 | 140 k | -21,6% | 7 k |
| 2020 | 106 k | -24,6% | 35 k |
| 2021 | 218 k | +105,9% | 18 k |
| 2022 | 301 k | +38,1% | −11 k |
| 2023 | 453 k | +50,6% | 4 k |
| 2024 | 324 k | -28,6% | 19 k |
| An | Capital | Datorii | Grad | Solv. |
|---|---|---|---|---|
| 2018 | 21 k | 74 k | 77,8% | 22,2% |
| 2019 | 28 k | 87 k | 75,7% | 24,3% |
| 2020 | 63 k | 57 k | 47,5% | 52,5% |
| 2021 | 81 k | 56 k | 40,8% | 59,2% |
| 2022 | 70 k | 78 k | 52,4% | 47,6% |
Median pe 7 ani: 52,4%. Maxim 77,8% în 2018, minim 40,8% în 2021. Calculat ca datorii totale ÷ total activ × 100.
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
| 2023 | 75 k | 85 k | 53,3% | 46,7% |
| 2024 | 94 k | 74 k | 44,0% | 56,0% |