Interogăm ANAF…
Firmă activă, înmatriculată la ONRC din 4 noiembrie 2013.
Înregistrată din 04.11.2013
administrator
Pentru verificări prealabile și documentare comercială.
TVA inclus · acces 24h la profilul acestui administrator
Datele despre tine apar aici? Pentru rectificare, ștergere sau opoziție scrie la [email protected]. Răspundem în maxim 30 de zile (GDPR art. 12, 16, 17, 21). Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
Datele de mai sus vin de la ANAF. Pentru imaginea completă a firmei ai nevoie de certificatul oficial.
Marjă: -6,9%
mediană sector · 2024
Top 25% sector: >1,54 M RON
marjă mediană · 2024
profit, capital, datorii · evoluție anuală
| An | Cifră afaceri | YoY CA | Profit net | Capital propriu | Datorii | YoY datorii | Grad îndat. | Solvabilit. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 105.365 | — | 33.783 | 95.222 | 12.252 | — | 11,4% | 88,6% |
| 2019 | 313.036 | +197,1% | 95.726 | 190.948 | 56.727 | +363,0% | 22,9% | 77,1% |
| 2020 |
În funcțiune
Singurul document valabil legal — bancă, SEAP, fonduri UE etc.
Comandă certificat constatator· 69 RONTVA inclus · livrare email · ~10 min
Certificatul.ro este un serviciu privat de intermediere și nu este afiliat ONRC. Cererea către ONRC se depune prin intermediul și contul myportal.onrc.ro al Certificatul.ro.
1 intrare · 1 județ
Săcălaz Com. Săcălaz, TIMIŞ
Adresa declarata la ANAF
Sediu neschimbat din 2013
13 ani la aceeași adresă · fără mențiuni de schimbare a sediului
38% din total activ
62% din total activ
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. MFP raportează datoriile cumulat (toate scadențele). Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
datorii ÷ total activ · mediană
capitaluri proprii ÷ total activ · mediană
Vezi o eroare în datele afișate? Scrie la [email protected]. Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
| 132.082 |
| -57,8% |
| −41.157 |
| 149.792 |
| 114.789 |
| +102,4% |
| 43,4% |
| 56,6% |
| 2021 | 398.719 | +201,9% | 82.290 | 232.082 | 39.336 | -65,7% | 14,5% | 85,5% |
| 2022 | 118.725 | -70,2% | 88.333 | 284.049 | 346.171 | +780,0% | 54,9% | 45,1% |
| 2023 | 659.419 | +455,4% | 136.680 | 401.495 | 284.162 | -17,9% | 41,4% | 58,6% |
| 2024 | 472.532 | -28,3% | −32.708 | 83.096 | 50.254 | -82,3% | 37,7% | 62,3% |
| An | CA | YoY | Profit |
|---|---|---|---|
| 2018 | 105 k | — | 34 k |
| 2019 | 313 k | +197,1% | 96 k |
| 2020 | 132 k | -57,8% | −41 k |
| 2021 | 399 k | +201,9% | 82 k |
| 2022 | 119 k | -70,2% | 88 k |
| 2023 | 659 k | +455,4% | 137 k |
| 2024 | 473 k | -28,3% | −33 k |
| An | Capital | Datorii | Grad | Solv. |
|---|---|---|---|---|
| 2018 | 95 k | 12 k | 11,4% | 88,6% |
| 2019 | 191 k | 57 k | 22,9% | 77,1% |
| 2020 | 150 k | 115 k | 43,4% | 56,6% |
| 2021 | 232 k | 39 k | 14,5% | 85,5% |
| 2022 | 284 k | 346 k | 54,9% | 45,1% |
Median pe 7 ani: 37,7%. Maxim 54,9% în 2022, minim 11,4% în 2018. Calculat ca datorii totale ÷ total activ × 100.
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
| 2023 | 401 k | 284 k | 41,4% | 58,6% |
| 2024 | 83 k | 50 k | 37,7% | 62,3% |