Interogăm ANAF…
Firmă activă, înmatriculată la ONRC din 24 iulie 2013.
Înregistrată din 23.07.2013
administrator
Pentru verificări prealabile și documentare comercială.
TVA inclus · acces 24h la profilul acestui administrator
Datele despre tine apar aici? Pentru rectificare, ștergere sau opoziție scrie la [email protected]. Răspundem în maxim 30 de zile (GDPR art. 12, 16, 17, 21). Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
Datele de mai sus vin de la ANAF. Pentru imaginea completă a firmei ai nevoie de certificatul oficial.
Marjă: 75,9%
mediană sector · 2024
Top 25% sector: >539 k RON
marjă mediană · 2024
profit, capital, datorii · evoluție anuală
| An | Cifră afaceri | YoY CA | Profit net | Capital propriu | Datorii | YoY datorii | Grad îndat. | Solvabilit. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 175.604 | — | 105.629 | 206.737 | 75.381 | — | 26,1% | 73,9% |
| 2019 | 174.661 | -0,5% | 86.655 | 293.392 | 22.633 | -70,0% | 7,0% | 93,0% |
| 2020 |
În funcțiune
Singurul document valabil legal — bancă, SEAP, fonduri UE etc.
Comandă certificat constatator· 69 RONTVA inclus · livrare email · ~10 min
Certificatul.ro este un serviciu privat de intermediere și nu este afiliat ONRC. Cererea către ONRC se depune prin intermediul și contul myportal.onrc.ro al Certificatul.ro.
1 intrare · 1 județ
2 Mun. Bucureşti, BUCUREŞTI
Adresa declarata la ANAF
Sediu neschimbat din 2013
13 ani la aceeași adresă · fără mențiuni de schimbare a sediului
46% din total activ
51% din total activ
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. MFP raportează datoriile cumulat (toate scadențele). Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
datorii ÷ total activ · mediană
capitaluri proprii ÷ total activ · mediană
Vezi o eroare în datele afișate? Scrie la [email protected]. Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
| 182.278 |
| +4,4% |
| 79.847 |
| 272.371 |
| 78.348 |
| +246,2% |
| 21,9% |
| 78,1% |
| 2021 | 188.887 | +3,6% | 102.326 | 269.068 | 89.260 | +13,9% | 24,3% | 75,7% |
| 2022 | 260.392 | +37,9% | 164.111 | 378.524 | 17.658 | -80,2% | 4,4% | 95,6% |
| 2023 | 282.795 | +8,6% | 192.959 | 407.311 | 25.086 | +42,1% | 5,7% | 94,3% |
| 2024 | 287.392 | +1,6% | 218.070 | 218.310 | 194.904 | +676,9% | 45,9% | 54,1% |
| An | CA | YoY | Profit |
|---|---|---|---|
| 2018 | 176 k | — | 106 k |
| 2019 | 175 k | -0,5% | 87 k |
| 2020 | 182 k | +4,4% | 80 k |
| 2021 | 189 k | +3,6% | 102 k |
| 2022 | 260 k | +37,9% | 164 k |
| 2023 | 283 k | +8,6% | 193 k |
| 2024 | 287 k | +1,6% | 218 k |
| An | Capital | Datorii | Grad | Solv. |
|---|---|---|---|---|
| 2018 | 207 k | 75 k | 26,1% | 73,9% |
| 2019 | 293 k | 23 k | 7,0% | 93,0% |
| 2020 | 272 k | 78 k | 21,9% | 78,1% |
| 2021 | 269 k | 89 k | 24,3% | 75,7% |
| 2022 | 379 k | 18 k | 4,4% | 95,6% |
Median pe 7 ani: 21,9%. Maxim 45,9% în 2024, minim 4,4% în 2022. Calculat ca datorii totale ÷ total activ × 100.
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
| 2023 | 407 k | 25 k | 5,7% | 94,3% |
| 2024 | 218 k | 195 k | 45,9% | 54,1% |