Interogăm ANAF…
Firmă radiată, înmatriculată la ONRC din 10 aprilie 2013.
Din 20.12.2021
administrator
Pentru verificări prealabile și documentare comercială.
TVA inclus · acces 24h la profilul acestui administrator
Datele despre tine apar aici? Pentru rectificare, ștergere sau opoziție scrie la [email protected]. Răspundem în maxim 30 de zile (GDPR art. 12, 16, 17, 21). Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
Datele de mai sus vin de la ANAF. Pentru imaginea completă a firmei ai nevoie de certificatul oficial.
Ultima activitate raportată cu cifră de afaceri (lipsește pentru 2021–2024).
Marjă: 55,8%
mediană sector · 2024
Top 25% sector: >232 k RON
marjă mediană · 2024
profit, capital, datorii · evoluție anuală
| An | Cifră afaceri | YoY CA | Profit net | Capital propriu | Datorii | YoY datorii | Grad îndat. | Solvabilit. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014 | — | — | 13.883 | −25.814 | 40.915 | — | 201,0% | -101,0% |
| 2015 | 112.678 | — | −1 | −17.801 | 38.804 | -5,2% | 184,8% | -84,8% |
Dizolvată în 2021 · radiată în 2022
Singurul document valabil legal — bancă, SEAP, fonduri UE etc.
Comandă certificat constatator· 69 RONTVA inclus · livrare email · ~10 min
Certificatul.ro este un serviciu privat de intermediere și nu este afiliat ONRC. Cererea către ONRC se depune prin intermediul și contul myportal.onrc.ro al Certificatul.ro.
1 intrare · 1 județ
Vladimirescu Com. Vladimirescu, ARAD
Adresa declarata la ANAF
Sediu neschimbat din 2013
13 ani la aceeași adresă · fără mențiuni de schimbare a sediului
1% din total activ
99% din total activ
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. MFP raportează datoriile cumulat (toate scadențele). Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
datorii ÷ total activ · mediană
capitaluri proprii ÷ total activ · mediană
Vezi o eroare în datele afișate? Scrie la [email protected]. Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
| 2016 | 114.392 | +1,5% | 12.539 | −5.262 | 30.545 | -21,3% | 120,8% | -20,8% |
| 2017 | 143.341 | +25,3% | 14.556 | 9.293 | 15.768 | -48,4% | 62,9% | 37,1% |
| 2018 | 103.664 | -27,7% | 9.087 | 18.375 | 885 | -94,4% | 4,6% | 95,4% |
| 2019 | 47.274 | -54,4% | 32.313 | 50.690 | 1.485 | +67,8% | 2,8% | 97,2% |
| 2020 | 57.357 | +21,3% | 31.997 | 56.687 | 664 | -55,3% | 1,1% | 98,8% |
| An | CA | YoY | Profit |
|---|---|---|---|
| 2014 | — | — | 14 k |
| 2015 | 113 k | — | −1 |
| 2016 | 114 k | +1,5% | 13 k |
| 2017 | 143 k | +25,3% | 15 k |
| 2018 | 104 k | -27,7% | 9 k |
| 2019 | 47 k | -54,4% | 32 k |
| 2020 | 57 k | +21,3% | 32 k |
| An | Capital | Datorii | Grad | Solv. |
|---|---|---|---|---|
| 2014 | −26 k | 41 k | 201,0% | -101,0% |
| 2015 | −18 k | 39 k | 184,8% | -84,8% |
| 2016 | −5 k | 31 k | 120,8% | -20,8% |
| 2017 | 9 k | 16 k | 62,9% | 37,1% |
| 2018 | 18 k | 885 | 4,6% |
Median pe 7 ani: 62,9%. Maxim 201,0% în 2014, minim 1,1% în 2020. Calculat ca datorii totale ÷ total activ × 100.
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
| 95,4% |
| 2019 | 51 k | 1 k | 2,8% | 97,2% |
| 2020 | 57 k | 664 | 1,1% | 98,8% |