Interogăm ANAF…
Firmă activă, înmatriculată la ONRC din 8 februarie 2013.
Înregistrată din 08.02.2013
administrator
Pentru verificări prealabile și documentare comercială.
TVA inclus · acces 24h la profilul acestui administrator
Datele despre tine apar aici? Pentru rectificare, ștergere sau opoziție scrie la [email protected]. Răspundem în maxim 30 de zile (GDPR art. 12, 16, 17, 21). Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
Datele de mai sus vin de la ANAF. Pentru imaginea completă a firmei ai nevoie de certificatul oficial.
Marjă: 23,4%
mediană sector · 2024
Top 25% sector: >364 k RON
marjă mediană · 2024
profit, capital, datorii · evoluție anuală
| An | Cifră afaceri | YoY CA | Profit net | Capital propriu | Datorii | YoY datorii | Grad îndat. | Solvabilit. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017 | — | — | −344 | −86 | 500 | — | 120,8% | -20,8% |
| 2018 | — | — | −332 | −419 | 490 | -2,0% | 690,1% | -590,1% |
În funcțiune
Singurul document valabil legal — bancă, SEAP, fonduri UE etc.
Comandă certificat constatator· 69 RONTVA inclus · livrare email · ~10 min
Certificatul.ro este un serviciu privat de intermediere și nu este afiliat ONRC. Cererea către ONRC se depune prin intermediul și contul myportal.onrc.ro al Certificatul.ro.
1 intrare · 1 județ
Buzeşti Com. Crasna, GORJ
Adresa declarata la ANAF
Sediu neschimbat din 2013
13 ani la aceeași adresă · fără mențiuni de schimbare a sediului
11% din total activ
89% din total activ
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. MFP raportează datoriile cumulat (toate scadențele). Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
datorii ÷ total activ · mediană
capitaluri proprii ÷ total activ · mediană
Vezi o eroare în datele afișate? Scrie la [email protected]. Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
| 2019 | — | — | −259 | −677 | 568 | +15,9% | — | — |
| 2021 | 3.000 | — | 2.515 | 6.425 | 1.009 | +77,6% | 13,6% | 86,4% |
| 2022 | 4.000 | +33,3% | 2.964 | 9.389 | 1.447 | +43,4% | 13,3% | 86,7% |
| 2023 | 5.362 | +34,1% | 1.074 | 10.463 | 1.664 | +15,0% | 13,7% | 86,3% |
| 2024 | 3.500 | -34,7% | 819 | 11.282 | 1.442 | -13,3% | 11,3% | 88,7% |
| An | CA | YoY | Profit |
|---|---|---|---|
| 2017 | — | — | −344 |
| 2018 | — | — | −332 |
| 2019 | — | — | −259 |
| 2021 | 3 k | — | 3 k |
| 2022 | 4 k | +33,3% | 3 k |
| 2023 | 5 k | +34,1% | 1 k |
| 2024 | 4 k | -34,7% | 819 |
| An | Capital | Datorii | Grad | Solv. |
|---|---|---|---|---|
| 2017 | −86 | 500 | 120,8% | -20,8% |
| 2018 | −419 | 490 | 690,1% | -590,1% |
| 2019 | −677 | 568 | — | — |
| 2021 | 6 k | 1 k | 13,6% | 86,4% |
| 2022 | 9 k | 1 k | 13,3% | 86,7% |
Median pe 6 ani: 13,6%. Maxim 690,1% în 2018, minim 11,3% în 2024. Calculat ca datorii totale ÷ total activ × 100.
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
| 2023 | 10 k | 2 k | 13,7% | 86,3% |
| 2024 | 11 k | 1 k | 11,3% | 88,7% |