Interogăm ANAF…
Firmă activă, înmatriculată la ONRC din 26 octombrie 2012.
Înregistrată din 26.10.2012
administrator
Pentru verificări prealabile și documentare comercială.
TVA inclus · acces 24h la profilul acestui administrator
Datele despre tine apar aici? Pentru rectificare, ștergere sau opoziție scrie la [email protected]. Răspundem în maxim 30 de zile (GDPR art. 12, 16, 17, 21). Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
Datele de mai sus vin de la ANAF. Pentru imaginea completă a firmei ai nevoie de certificatul oficial.
Marjă: 65,7%
mediană sector · 2024
Top 25% sector: >2,93 M RON
marjă mediană · 2024
profit, capital, datorii · evoluție anuală
| An | Cifră afaceri | YoY CA | Profit net | Capital propriu | Datorii | YoY datorii | Grad îndat. | Solvabilit. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 174.950 | — | 190.218 | 256.370 | 52.618 | — | 15,3% | 84,8% |
| 2019 | 47.920 | -72,6% | 36 | 66.188 | 97.218 | +84,8% | 58,2% | 41,8% |
| 2020 |
În funcțiune
Singurul document valabil legal — bancă, SEAP, fonduri UE etc.
Comandă certificat constatator· 69 RONTVA inclus · livrare email · ~10 min
Certificatul.ro este un serviciu privat de intermediere și nu este afiliat ONRC. Cererea către ONRC se depune prin intermediul și contul myportal.onrc.ro al Certificatul.ro.
1 intrare · 1 județ
Gilău Com. Gilău, CLUJ
Adresa declarata la ANAF
Sediu neschimbat din 2012
14 ani la aceeași adresă · fără mențiuni de schimbare a sediului
24% din total activ
76% din total activ
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. MFP raportează datoriile cumulat (toate scadențele). Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
datorii ÷ total activ · mediană
capitaluri proprii ÷ total activ · mediană
Vezi o eroare în datele afișate? Scrie la [email protected]. Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
| 57.200 |
| +19,4% |
| 42.828 |
| 108.980 |
| 7.559 |
| -92,2% |
| 6,5% |
| 93,5% |
| 2021 | 251.000 | +338,8% | 236.506 | 302.658 | 71.886 | +851,0% | 19,2% | 80,8% |
| 2022 | 258.315 | +2,9% | 185.509 | 251.661 | 20.164 | -72,0% | 7,4% | 92,6% |
| 2023 | 27.340 | -89,4% | 365 | 66.517 | 43.595 | +116,2% | 39,6% | 60,4% |
| 2024 | 374.561 | +1270,0% | 246.042 | 312.194 | 101.068 | +131,8% | 24,4% | 75,5% |
| An | CA | YoY | Profit |
|---|---|---|---|
| 2018 | 175 k | — | 190 k |
| 2019 | 48 k | -72,6% | 36 |
| 2020 | 57 k | +19,4% | 43 k |
| 2021 | 251 k | +338,8% | 237 k |
| 2022 | 258 k | +2,9% | 186 k |
| 2023 | 27 k | -89,4% | 365 |
| 2024 | 375 k | +1270,0% | 246 k |
| An | Capital | Datorii | Grad | Solv. |
|---|---|---|---|---|
| 2018 | 256 k | 53 k | 15,3% | 84,8% |
| 2019 | 66 k | 97 k | 58,2% | 41,8% |
| 2020 | 109 k | 8 k | 6,5% | 93,5% |
| 2021 | 303 k | 72 k | 19,2% | 80,8% |
| 2022 | 252 k | 20 k | 7,4% | 92,6% |
Median pe 7 ani: 19,2%. Maxim 58,2% în 2019, minim 6,5% în 2020. Calculat ca datorii totale ÷ total activ × 100.
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
| 2023 | 67 k | 44 k | 39,6% | 60,4% |
| 2024 | 312 k | 101 k | 24,4% | 75,5% |