Interogăm ANAF…
Firmă activă, înmatriculată la ONRC din 24 august 2012.
Ultima modificare ANAF · 19.10.2020
administrator
Pentru verificări prealabile și documentare comercială.
TVA inclus · acces 24h la profilul acestui administrator
Datele despre tine apar aici? Pentru rectificare, ștergere sau opoziție scrie la [email protected]. Răspundem în maxim 30 de zile (GDPR art. 12, 16, 17, 21). Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
Datele de mai sus vin de la ANAF. Pentru imaginea completă a firmei ai nevoie de certificatul oficial.
Marjă: -205,9%
mediană sector · 2024
Top 25% sector: >491 k RON
marjă mediană · 2024
profit, capital, datorii · evoluție anuală
| An | Cifră afaceri | YoY CA | Profit net | YoY Profit | Capital propriu | Datorii | YoY datorii | Grad îndat. | Solvabilit. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 15.070 | — | −33.162 | — | −25.726 | 14.634 | — | 767,0% | -667,0% |
| 2019 | 159.757 | +960,1% | 89.284 | — | 63.558 | 4.188 | -71,4% | 5,4% |
În funcțiune
Singurul document valabil legal — bancă, SEAP, fonduri UE etc.
Comandă certificat constatator· 69 RONTVA inclus · livrare email · ~10 min
Certificatul.ro este un serviciu privat de intermediere și nu este afiliat ONRC. Cererea către ONRC se depune prin intermediul și contul myportal.onrc.ro al Certificatul.ro.
2 intrări · 2 județe
Oraş Bragadiru, Ilfov
J23/2442/2012 · inmatriculata in 2012
Târgovişte, DÂMBOVIŢA
Adresa declarata la ANAF
124% din total activ
-31% din total activ
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. MFP raportează datoriile cumulat (toate scadențele). Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
datorii ÷ total activ · mediană
capitaluri proprii ÷ total activ · mediană
Vezi o eroare în datele afișate? Scrie la [email protected]. Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
| 94,6% |
| 2020 | 162.209 | +1,5% | 24.236 | -72,9% | 87.794 | 6.365 | +52,0% | 6,8% | 93,3% |
| 2021 | 139.979 | -13,7% | 6.290 | -74,0% | 73.031 | 38.850 | +510,4% | 32,5% | 67,5% |
| 2022 | 212.768 | +52,0% | −17.709 | -381,5% | 55.322 | 101.995 | +162,5% | 61,9% | 38,1% |
| 2023 | 44.138 | -79,3% | −32.804 | — | 22.518 | 131.184 | +28,6% | 81,3% | 18,7% |
| 2024 | 25.858 | -41,4% | −53.232 | — | −30.714 | 121.568 | -7,3% | 123,5% | -23,5% |
| An | Cifră afaceri (mil) | YoY CA | Profit net (mil) | YoY Profit |
|---|---|---|---|---|
| 2018 | 0,0 | — | −0,0 | — |
| 2019 | 0,2 | +960,1% | 0,1 | — |
| 2020 | 0,2 | +1,5% | 0,0 | -72,9% |
| 2021 | 0,1 | -13,7% | 0,0 | -74,0% |
| 2022 | 0,2 | +52,0% | −0,0 | -381,5% |
| 2023 | 0,0 | -79,3% | −0,0 | — |
| 2024 | 0,0 | -41,4% | −0,1 | — |
| An | Capital propriu (mil) | Datorii (mil) | YoY dat. | Grad îndat. | Solv. |
|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | −0,0 | 0,0 | — | 767,0% | -667,0% |
| 2019 | 0,1 | 0,0 | -71,4% | 5,4% | 94,6% |
| 2020 | 0,1 | 0,0 | +52,0% | 6,8% | 93,3% |
| 2021 | 0,1 | 0,0 | +510,4% | 32,5% | 67,5% |
| 2022 |
Median pe 7 ani: 61,9%. Maxim 767,0% în 2018, minim 5,4% în 2019. Calculat ca datorii totale ÷ total activ × 100.
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
| 0,1 |
| 0,1 |
| +162,5% |
| 61,9% |
| 38,1% |
| 2023 | 0,0 | 0,1 | +28,6% | 81,3% | 18,7% |
| 2024 | −0,0 | 0,1 | -7,3% | 123,5% | -23,5% |