Interogăm ANAF…
Firmă activă, înmatriculată la ONRC din 22 februarie 2012.
Înregistrată din 22.02.2012
administrator
Pentru verificări prealabile și documentare comercială.
TVA inclus · acces 24h la profilul acestui administrator
Datele despre tine apar aici? Pentru rectificare, ștergere sau opoziție scrie la [email protected]. Răspundem în maxim 30 de zile (GDPR art. 12, 16, 17, 21). Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
Datele de mai sus vin de la ANAF. Pentru imaginea completă a firmei ai nevoie de certificatul oficial.
Marjă: 22,3%
mediană sector · 2024
Top 25% sector: >1,15 M RON
marjă mediană · 2024
profit, capital, datorii · evoluție anuală
| An | Cifră afaceri | YoY CA | Profit net | Capital propriu | Datorii | YoY datorii | Grad îndat. | Solvabilit. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 152.410 | — | 3.415 | −5.721 | 53.435 | — | 112,0% | -12,0% |
| 2019 | 280.754 | +84,2% | 57.309 | 51.587 | 38.454 | -28,0% | 42,7% | 57,3% |
| 2020 |
În funcțiune
Singurul document valabil legal — bancă, SEAP, fonduri UE etc.
Comandă certificat constatator· 69 RONTVA inclus · livrare email · ~10 min
Certificatul.ro este un serviciu privat de intermediere și nu este afiliat ONRC. Cererea către ONRC se depune prin intermediul și contul myportal.onrc.ro al Certificatul.ro.
1 intrare · 1 județ
Zalău, SĂLAJ
Adresa declarata la ANAF
Sediu neschimbat din 2012
14 ani la aceeași adresă · fără mențiuni de schimbare a sediului
25% din total activ
75% din total activ
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. MFP raportează datoriile cumulat (toate scadențele). Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
datorii ÷ total activ · mediană
capitaluri proprii ÷ total activ · mediană
Vezi o eroare în datele afișate? Scrie la [email protected]. Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
| 214.014 |
| -23,8% |
| 27.481 |
| 79.068 |
| 68.703 |
| +78,7% |
| 46,5% |
| 53,5% |
| 2021 | 216.815 | +1,3% | 24.309 | 103.377 | 61.279 | -10,8% | 37,2% | 62,8% |
| 2022 | 311.847 | +43,8% | 35.778 | 35.978 | 79.183 | +29,2% | 68,8% | 31,3% |
| 2023 | 155.450 | -50,2% | 15.099 | 15.299 | 14.540 | -81,6% | 48,7% | 51,3% |
| 2024 | 262.400 | +68,8% | 58.565 | 58.765 | 19.284 | +32,6% | 24,7% | 75,3% |
| An | CA | YoY | Profit |
|---|---|---|---|
| 2018 | 152 k | — | 3 k |
| 2019 | 281 k | +84,2% | 57 k |
| 2020 | 214 k | -23,8% | 27 k |
| 2021 | 217 k | +1,3% | 24 k |
| 2022 | 312 k | +43,8% | 36 k |
| 2023 | 155 k | -50,2% | 15 k |
| 2024 | 262 k | +68,8% | 59 k |
| An | Capital | Datorii | Grad | Solv. |
|---|---|---|---|---|
| 2018 | −6 k | 53 k | 112,0% | -12,0% |
| 2019 | 52 k | 38 k | 42,7% | 57,3% |
| 2020 | 79 k | 69 k | 46,5% | 53,5% |
| 2021 | 103 k | 61 k | 37,2% | 62,8% |
| 2022 | 36 k | 79 k | 68,8% | 31,3% |
Median pe 7 ani: 46,5%. Maxim 112,0% în 2018, minim 24,7% în 2024. Calculat ca datorii totale ÷ total activ × 100.
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
| 2023 | 15 k | 15 k | 48,7% | 51,3% |
| 2024 | 59 k | 19 k | 24,7% | 75,3% |