Interogăm ANAF…
Firmă activă, înmatriculată la ONRC din 6 octombrie 2011.
Înregistrată din 05.10.2011
administrator
Pentru verificări prealabile și documentare comercială.
TVA inclus · acces 24h la profilul acestui administrator
Datele despre tine apar aici? Pentru rectificare, ștergere sau opoziție scrie la [email protected]. Răspundem în maxim 30 de zile (GDPR art. 12, 16, 17, 21). Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
Datele de mai sus vin de la ANAF. Pentru imaginea completă a firmei ai nevoie de certificatul oficial.
Ultima activitate raportată cu cifră de afaceri (lipsește pentru 2020–2024).
Marjă: 1,1%
mediană sector · 2024
Top 25% sector: >1,15 M RON
marjă mediană · 2024
profit, capital, datorii · evoluție anuală
| An | Cifră afaceri | YoY CA | Profit net | Capital propriu | Datorii | YoY datorii | Grad îndat. | Solvabilit. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013 | — | — | 21.650 | 80.887 | 5.390.632 | — | 98,5% | 1,5% |
| 2014 | — | — | −46.368 | 127.254 | 8.069.632 | +49,7% | 98,4% | 1,6% |
| 2015 |
În funcțiune
Singurul document valabil legal — bancă, SEAP, fonduri UE etc.
Comandă certificat constatator· 69 RONTVA inclus · livrare email · ~10 min
Certificatul.ro este un serviciu privat de intermediere și nu este afiliat ONRC. Cererea către ONRC se depune prin intermediul și contul myportal.onrc.ro al Certificatul.ro.
1 intrare · 1 județ
Braniştea Com. Oinacu, GIURGIU
Adresa declarata la ANAF
Sediu neschimbat din 2011
15 ani la aceeași adresă · fără mențiuni de schimbare a sediului
95% din total activ
5% din total activ
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. MFP raportează datoriile cumulat (toate scadențele). Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
datorii ÷ total activ · mediană
capitaluri proprii ÷ total activ · mediană
Vezi o eroare în datele afișate? Scrie la [email protected]. Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
| — |
| — |
| −4.870 |
| 132.123 |
| 15.743.669 |
| +95,1% |
| 99,2% |
| 0,8% |
| 2016 | 21.203.755 | — | 25.994 | 158.117 | 19.531.010 | +24,1% | 99,1% | 0,9% |
| 2017 | 23.132.173 | +9,1% | 64.797 | 222.915 | 16.513.857 | -15,4% | 98,5% | 1,5% |
| 2018 | 29.001.738 | +25,4% | 143.349 | 865.264 | 20.252.829 | +22,6% | 95,8% | 4,2% |
| 2019 | 29.284.387 | +1,0% | 331.440 | 946.696 | 18.051.958 | -10,9% | 94,9% | 5,1% |
| An | CA | YoY | Profit |
|---|---|---|---|
| 2013 | — | — | 22 k |
| 2014 | — | — | −46 k |
| 2015 | — | — | −5 k |
| 2016 | 21 M | — | 26 k |
| 2017 | 23 M | +9,1% | 65 k |
| 2018 | 29 M | +25,4% | 143 k |
| 2019 | 29 M | +1,0% | 331 k |
| An | Capital | Datorii | Grad | Solv. |
|---|---|---|---|---|
| 2013 | 81 k | 5,4 M | 98,5% | 1,5% |
| 2014 | 127 k | 8,1 M | 98,4% | 1,6% |
| 2015 | 132 k | 16 M | 99,2% | 0,8% |
| 2016 | 158 k | 20 M | 99,1% | 0,9% |
| 2017 | 223 k | 17 M | 98,5% | 1,5% |
Median pe 7 ani: 98,5%. Maxim 99,2% în 2015, minim 94,9% în 2019. Calculat ca datorii totale ÷ total activ × 100.
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
| 2018 | 865 k | 20 M | 95,8% | 4,2% |
| 2019 | 947 k | 18 M | 94,9% | 5,1% |