Interogăm ANAF…
Firmă activă, înmatriculată la ONRC din 24 iunie 2011.
Înregistrată din 24.06.2011
administrator
Pentru verificări prealabile și documentare comercială.
TVA inclus · acces 24h la profilul acestui administrator
Datele despre tine apar aici? Pentru rectificare, ștergere sau opoziție scrie la [email protected]. Răspundem în maxim 30 de zile (GDPR art. 12, 16, 17, 21). Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
Datele de mai sus vin de la ANAF. Pentru imaginea completă a firmei ai nevoie de certificatul oficial.
Marjă: 16,4%
agregat pe diviziunea 47 (codul 4727 nu are eșantion separat în MFP)
mediană sector · 2024
Top 25% sector: >791 k RON
marjă mediană · 2024
profit, capital, datorii · evoluție anuală
| An | Cifră afaceri | YoY CA | Profit net | Capital propriu | Datorii | YoY datorii | Grad îndat. | Solvabilit. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 353.938 | — | −66.825 | −42.410 | 202.045 | — | 126,6% | -26,6% |
| 2019 | 388.939 | +9,9% | 78.454 | 36.044 | 377.825 | +87,0% | 91,3% | 8,7% |
În funcțiune
Singurul document valabil legal — bancă, SEAP, fonduri UE etc.
Comandă certificat constatator· 69 RONTVA inclus · livrare email · ~10 min
Certificatul.ro este un serviciu privat de intermediere și nu este afiliat ONRC. Cererea către ONRC se depune prin intermediul și contul myportal.onrc.ro al Certificatul.ro.
1 intrare · 1 județ
Galaţi, GALAŢI
Adresa declarata la ANAF
Sediu neschimbat din 2011
15 ani la aceeași adresă · fără mențiuni de schimbare a sediului
7% din total activ
93% din total activ
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. MFP raportează datoriile cumulat (toate scadențele). Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
datorii ÷ total activ · mediană
capitaluri proprii ÷ total activ · mediană
Vezi o eroare în datele afișate? Scrie la [email protected]. Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
| 2020 |
| 376.370 |
| -3,2% |
| −183.649 |
| −147.605 |
| 362.653 |
| -4,0% |
| 168,6% |
| -68,6% |
| 2021 | 526.375 | +39,9% | 257.286 | 109.681 | 199.458 | -45,0% | 64,5% | 35,5% |
| 2022 | 699.667 | +32,9% | 144.403 | 254.083 | 155.262 | -22,2% | 37,9% | 62,1% |
| 2023 | 834.859 | +19,3% | 153.841 | 407.924 | 48.414 | -68,8% | 10,6% | 89,4% |
| 2024 | 787.725 | -5,6% | 128.808 | 536.732 | 41.955 | -13,3% | 7,3% | 92,7% |
| An | CA | YoY | Profit |
|---|---|---|---|
| 2018 | 354 k | — | −67 k |
| 2019 | 389 k | +9,9% | 78 k |
| 2020 | 376 k | -3,2% | −184 k |
| 2021 | 526 k | +39,9% | 257 k |
| 2022 | 700 k | +32,9% | 144 k |
| 2023 | 835 k | +19,3% | 154 k |
| 2024 | 788 k | -5,6% | 129 k |
| An | Capital | Datorii | Grad | Solv. |
|---|---|---|---|---|
| 2018 | −42 k | 202 k | 126,6% | -26,6% |
| 2019 | 36 k | 378 k | 91,3% | 8,7% |
| 2020 | −148 k | 363 k | 168,6% | -68,6% |
| 2021 | 110 k | 199 k | 64,5% | 35,5% |
| 2022 | 254 k | 155 k | 37,9% |
Median pe 7 ani: 64,5%. Maxim 168,6% în 2020, minim 7,3% în 2024. Calculat ca datorii totale ÷ total activ × 100.
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
| 62,1% |
| 2023 | 408 k | 48 k | 10,6% | 89,4% |
| 2024 | 537 k | 42 k | 7,3% | 92,7% |