Interogăm ANAF…
Firmă activă, înmatriculată la ONRC din 12 ianuarie 2011.
Ultima modificare ANAF · 14.12.2018
administrator
Pentru verificări prealabile și documentare comercială.
TVA inclus · acces 24h la profilul acestui administrator
Datele despre tine apar aici? Pentru rectificare, ștergere sau opoziție scrie la [email protected]. Răspundem în maxim 30 de zile (GDPR art. 12, 16, 17, 21). Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
Datele de mai sus vin de la ANAF. Pentru imaginea completă a firmei ai nevoie de certificatul oficial.
marjă indisponibilă
97% din total activ
mediană sector · 2024
Top 25% sector: >2,42 M RON
marjă mediană · 2024
profit, capital, datorii · evoluție anuală
| An | Cifră afaceri | YoY CA | Profit net | Capital propriu | Datorii | YoY datorii | Grad îndat. | Solvabilit. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | — | — | −6.434 | −76.806 | 158.453 | — | 195,1% | -95,1% |
| 2019 | — | — | −14.582 | −91.388 | 171.017 | +7,9% | 214,8% | -114,8% |
În funcțiune
Singurul document valabil legal — bancă, SEAP, fonduri UE etc.
Comandă certificat constatator· 69 RONTVA inclus · livrare email · ~10 min
Certificatul.ro este un serviciu privat de intermediere și nu este afiliat ONRC. Cererea către ONRC se depune prin intermediul și contul myportal.onrc.ro al Certificatul.ro.
2 intrări · 2 județe
Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti
J40/227/2011 · inmatriculata in 2011
Crevedia Com. Crevedia, DÂMBOVIŢA
Adresa declarata la ANAF
3% din total activ
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. MFP raportează datoriile cumulat (toate scadențele). Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
datorii ÷ total activ · mediană
capitaluri proprii ÷ total activ · mediană
Vezi o eroare în datele afișate? Scrie la [email protected]. Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
| 2020 | — | — | −3.807 | 32.409 | 172.067 | +0,6% | 84,2% | 15,8% |
| 2021 | — | — | −4.192 | 28.217 | 172.117 | +0,0% | 85,9% | 14,1% |
| 2022 | — | — | −14.075 | 14.142 | 182.781 | +6,2% | 92,8% | 7,2% |
| 2023 | — | — | −3.747 | 10.396 | 182.781 | 0,0% | 94,6% | 5,4% |
| 2024 | — | — | −4.307 | 6.089 | 183.341 | +0,3% | 96,8% | 3,2% |
| An | CA | YoY | Profit |
|---|---|---|---|
| 2018 | — | — | −6 k |
| 2019 | — | — | −15 k |
| 2020 | — | — | −4 k |
| 2021 | — | — | −4 k |
| 2022 | — | — | −14 k |
| 2023 | — | — | −4 k |
| 2024 | — | — | −4 k |
| An | Capital | Datorii | Grad | Solv. |
|---|---|---|---|---|
| 2018 | −77 k | 158 k | 195,1% | -95,1% |
| 2019 | −91 k | 171 k | 214,8% | -114,8% |
| 2020 | 32 k | 172 k | 84,2% | 15,8% |
| 2021 | 28 k | 172 k | 85,9% | 14,1% |
| 2022 | 14 k | 183 k | 92,8% | 7,2% |
Median pe 7 ani: 94,6%. Maxim 214,8% în 2019, minim 84,2% în 2020. Calculat ca datorii totale ÷ total activ × 100.
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
| 2023 | 10 k | 183 k | 94,6% | 5,4% |
| 2024 | 6 k | 183 k | 96,8% | 3,2% |