Interogăm ANAF…
Firmă activă, înmatriculată la ONRC din 31 august 2010.
Înregistrată din 30.08.2010
administrator
Pentru verificări prealabile și documentare comercială.
TVA inclus · acces 24h la profilul acestui administrator
Datele despre tine apar aici? Pentru rectificare, ștergere sau opoziție scrie la [email protected]. Răspundem în maxim 30 de zile (GDPR art. 12, 16, 17, 21). Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
Datele de mai sus vin de la ANAF. Pentru imaginea completă a firmei ai nevoie de certificatul oficial.
Ultima activitate raportată cu cifră de afaceri (lipsește pentru 2020–2024).
marjă indisponibilă
mediană sector · 2024
Top 25% sector: >10,3 M RON
marjă mediană · 2024
profit, capital, datorii · evoluție anuală
| An | Cifră afaceri | YoY CA | Profit net | Capital propriu | Datorii | YoY datorii | Grad îndat. | Solvabilit. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2012 | 0 | — | 0 | 800 | 4.391.244 | — | 107,9% | -7,9% |
| 2013 | 0 | — | −3.398 | 4.198 | 3.989.952 | -9,1% | 101,2% | -1,2% |
| 2014 |
În funcțiune
Singurul document valabil legal — bancă, SEAP, fonduri UE etc.
Comandă certificat constatator· 69 RONTVA inclus · livrare email · ~10 min
Certificatul.ro este un serviciu privat de intermediere și nu este afiliat ONRC. Cererea către ONRC se depune prin intermediul și contul myportal.onrc.ro al Certificatul.ro.
1 intrare · 1 județ
Buzău, BUZĂU
Adresa declarata la ANAF
Sediu neschimbat din 2010
16 ani la aceeași adresă · fără mențiuni de schimbare a sediului
236% din total activ
2% din total activ
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. MFP raportează datoriile cumulat (toate scadențele). Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
datorii ÷ total activ · mediană
capitaluri proprii ÷ total activ · mediană
Vezi o eroare în datele afișate? Scrie la [email protected]. Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
| 0 |
| — |
| 157 |
| 4.041 |
| 235.088 |
| -94,1% |
| 129,7% |
| -29,7% |
| 2015 | 0 | — | 0 | 4.041 | 179.755 | -23,5% | 144,6% | -44,6% |
| 2016 | 0 | — | 615 | 5.056 | 647.164 | +260,0% | 196,1% | -96,1% |
| 2017 | — | — | — | 5.055 | 646.366 | -0,1% | 214,5% | -114,5% |
| 2019 | — | — | — | 5.055 | 643.879 | -0,4% | 236,1% | -136,1% |
| An | CA | YoY | Profit |
|---|---|---|---|
| 2012 | 0 | — | 0 |
| 2013 | 0 | — | −3 k |
| 2014 | 0 | — | 157 |
| 2015 | 0 | — | 0 |
| 2016 | 0 | — | 615 |
| 2017 | — | — | — |
| 2019 | — | — | — |
| An | Capital | Datorii | Grad | Solv. |
|---|---|---|---|---|
| 2012 | 800 | 4,4 M | 107,9% | -7,9% |
| 2013 | 4 k | 4,0 M | 101,2% | -1,2% |
| 2014 | 4 k | 235 k | 129,7% | -29,7% |
| 2015 | 4 k | 180 k | 144,6% | -44,6% |
| 2016 | 5 k | 647 k | 196,1% | -96,1% |
Median pe 7 ani: 144,6%. Maxim 236,1% în 2019, minim 101,2% în 2013. Calculat ca datorii totale ÷ total activ × 100.
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
| 2017 | 5 k | 646 k | 214,5% | -114,5% |
| 2019 | 5 k | 644 k | 236,1% | -136,1% |