Interogăm ANAF…
Firmă activă, înmatriculată la ONRC din 4 iunie 2010.
Reluare activitate din 27.11.2024
administrator
Pentru verificări prealabile și documentare comercială.
TVA inclus · acces 24h la profilul acestui administrator
Datele despre tine apar aici? Pentru rectificare, ștergere sau opoziție scrie la [email protected]. Răspundem în maxim 30 de zile (GDPR art. 12, 16, 17, 21). Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
Datele de mai sus vin de la ANAF. Pentru imaginea completă a firmei ai nevoie de certificatul oficial.
marjă indisponibilă
mediană sector · 2024
Top 25% sector: >824 k RON
marjă mediană · 2024
profit, capital, datorii · evoluție anuală
| An | Cifră afaceri | YoY CA | Profit net | Capital propriu | Datorii | YoY datorii | Grad îndat. | Solvabilit. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 36.447 | — | −86.768 | −826.347 | 1.168.259 | — | 343,3% | -243,3% |
| 2019 | 17.333 | -52,4% | −88.915 | −915.261 | 1.201.271 | +2,8% | 420,0% |
În funcțiune
Singurul document valabil legal — bancă, SEAP, fonduri UE etc.
Comandă certificat constatator· 69 RONTVA inclus · livrare email · ~10 min
Certificatul.ro este un serviciu privat de intermediere și nu este afiliat ONRC. Cererea către ONRC se depune prin intermediul și contul myportal.onrc.ro al Certificatul.ro.
2 intrări · 2 județe
Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti
J40/5745/2010 · inmatriculata in 2010
Buzău, BUZĂU
Adresa declarata la ANAF
480% din total activ
-380% din total activ
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. MFP raportează datoriile cumulat (toate scadențele). Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
datorii ÷ total activ · mediană
capitaluri proprii ÷ total activ · mediană
Vezi o eroare în datele afișate? Scrie la [email protected]. Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
| -320,0% |
| 2020 | 20.667 | +19,2% | 265.441 | −649.820 | 855.005 | -28,8% | 416,7% | -316,7% |
| 2021 | 22.000 | +6,4% | −24.810 | −674.630 | 868.928 | +1,6% | 447,2% | -347,2% |
| 2022 | — | — | −14.914 | −689.544 | 882.288 | +1,5% | 457,8% | -357,8% |
| 2023 | — | — | −2.540 | −692.083 | 883.523 | +0,1% | 461,5% | -361,5% |
| 2024 | — | — | −29.132 | −721.215 | 911.028 | +3,1% | 480,0% | -380,0% |
| An | CA | YoY | Profit |
|---|---|---|---|
| 2018 | 36 k | — | −87 k |
| 2019 | 17 k | -52,4% | −89 k |
| 2020 | 21 k | +19,2% | 265 k |
| 2021 | 22 k | +6,4% | −25 k |
| 2022 | — | — | −15 k |
| 2023 | — | — | −3 k |
| 2024 | — | — | −29 k |
| An | Capital | Datorii | Grad | Solv. |
|---|---|---|---|---|
| 2018 | −826 k | 1,2 M | 343,3% | -243,3% |
| 2019 | −915 k | 1,2 M | 420,0% | -320,0% |
| 2020 | −650 k | 855 k | 416,7% | -316,7% |
| 2021 | −675 k | 869 k | 447,2% | -347,2% |
| 2022 | −690 k | 882 k |
Median pe 7 ani: 447,2%. Maxim 480,0% în 2024, minim 343,3% în 2018. Calculat ca datorii totale ÷ total activ × 100.
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
| 457,8% |
| -357,8% |
| 2023 | −692 k | 884 k | 461,5% | -361,5% |
| 2024 | −721 k | 911 k | 480,0% | -380,0% |