Interogăm ANAF…
Firmă activă, înmatriculată la ONRC din 18 august 2009.
Înregistrată din 18.08.2009
administrator
Pentru verificări prealabile și documentare comercială.
TVA inclus · acces 24h la profilul acestui administrator
Datele despre tine apar aici? Pentru rectificare, ștergere sau opoziție scrie la [email protected]. Răspundem în maxim 30 de zile (GDPR art. 12, 16, 17, 21). Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
Datele de mai sus vin de la ANAF. Pentru imaginea completă a firmei ai nevoie de certificatul oficial.
Marjă: 1,7%
mediană sector · 2024
Top 25% sector: >8,78 M RON
marjă mediană · 2024
profit, capital, datorii · evoluție anuală
| An | Cifră afaceri | YoY CA | Profit net | Capital propriu | Datorii | YoY datorii | Grad îndat. | Solvabilit. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 271.269 | — | 25.333 | 39.818 | 22.705 | — | 36,3% | 63,7% |
| 2019 | 557.554 | +105,5% | 32.319 | 72.137 | 188.764 | +731,4% | 72,3% | 27,7% |
| 2020 |
În funcțiune
Singurul document valabil legal — bancă, SEAP, fonduri UE etc.
Comandă certificat constatator· 69 RONTVA inclus · livrare email · ~10 min
Certificatul.ro este un serviciu privat de intermediere și nu este afiliat ONRC. Cererea către ONRC se depune prin intermediul și contul myportal.onrc.ro al Certificatul.ro.
1 intrare · 1 județ
Orş. Seini, MARAMUREŞ
Adresa declarata la ANAF
Sediu neschimbat din 2009
17 ani la aceeași adresă · fără mențiuni de schimbare a sediului
77% din total activ
28% din total activ
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. MFP raportează datoriile cumulat (toate scadențele). Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
datorii ÷ total activ · mediană
capitaluri proprii ÷ total activ · mediană
Vezi o eroare în datele afișate? Scrie la [email protected]. Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
| 1.855.388 |
| +232,8% |
| 108.072 |
| 180.209 |
| 687.705 |
| +264,3% |
| 79,2% |
| 20,8% |
| 2021 | 2.372.355 | +27,9% | 150.635 | 330.845 | 903.411 | +31,4% | 73,2% | 26,8% |
| 2022 | 3.824.161 | +61,2% | 49.293 | 369.610 | 1.246.944 | +38,0% | 77,1% | 22,9% |
| 2023 | 3.190.930 | -16,6% | 27.888 | 414.800 | 1.283.933 | +3,0% | 75,6% | 24,4% |
| 2024 | 2.534.362 | -20,6% | 44.109 | 448.059 | 1.237.512 | -3,6% | 77,0% | 23,0% |
| An | CA | YoY | Profit |
|---|---|---|---|
| 2018 | 271 k | — | 25 k |
| 2019 | 558 k | +105,5% | 32 k |
| 2020 | 1,9 M | +232,8% | 108 k |
| 2021 | 2,4 M | +27,9% | 151 k |
| 2022 | 3,8 M | +61,2% | 49 k |
| 2023 | 3,2 M | -16,6% | 28 k |
| 2024 | 2,5 M | -20,6% | 44 k |
| An | Capital | Datorii | Grad | Solv. |
|---|---|---|---|---|
| 2018 | 40 k | 23 k | 36,3% | 63,7% |
| 2019 | 72 k | 189 k | 72,3% | 27,7% |
| 2020 | 180 k | 688 k | 79,2% | 20,8% |
| 2021 | 331 k | 903 k | 73,2% | 26,8% |
| 2022 | 370 k | 1,2 M | 77,1% | 22,9% |
Median pe 7 ani: 75,6%. Maxim 79,2% în 2020, minim 36,3% în 2018. Calculat ca datorii totale ÷ total activ × 100.
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
| 2023 | 415 k | 1,3 M | 75,6% | 24,4% |
| 2024 | 448 k | 1,2 M | 77,0% | 23,0% |