Interogăm ANAF…
Firmă activă, înmatriculată la ONRC din 3 octombrie 2008.
Înregistrată din 03.10.2008
administrator
Pentru verificări prealabile și documentare comercială.
TVA inclus · acces 24h la profilul acestui administrator
Datele despre tine apar aici? Pentru rectificare, ștergere sau opoziție scrie la [email protected]. Răspundem în maxim 30 de zile (GDPR art. 12, 16, 17, 21). Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
Datele de mai sus vin de la ANAF. Pentru imaginea completă a firmei ai nevoie de certificatul oficial.
Marjă: 9,4%
mediană sector · 2024
Top 25% sector: >1,15 M RON
marjă mediană · 2024
profit, capital, datorii · evoluție anuală
| An | Cifră afaceri | YoY CA | Profit net | Capital propriu | Datorii | YoY datorii | Grad îndat. | Solvabilit. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 349.268 | — | 32.100 | −148.317 | 266.453 | — | 225,5% | -125,5% |
| 2019 | 511.195 | +46,4% | 137.578 | −10.739 | 242.508 | -9,0% | 104,6% | -4,6% |
În funcțiune
Singurul document valabil legal — bancă, SEAP, fonduri UE etc.
Comandă certificat constatator· 69 RONTVA inclus · livrare email · ~10 min
Certificatul.ro este un serviciu privat de intermediere și nu este afiliat ONRC. Cererea către ONRC se depune prin intermediul și contul myportal.onrc.ro al Certificatul.ro.
1 intrare · 1 județ
Bologa Com. Poieni, CLUJ
Adresa declarata la ANAF
Sediu neschimbat din 2008
18 ani la aceeași adresă · fără mențiuni de schimbare a sediului
15% din total activ
85% din total activ
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. MFP raportează datoriile cumulat (toate scadențele). Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
datorii ÷ total activ · mediană
capitaluri proprii ÷ total activ · mediană
Vezi o eroare în datele afișate? Scrie la [email protected]. Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
| 2020 | 306.587 | -40,0% | −27.902 | −38.641 | 165.003 | -32,0% | 130,6% | -30,6% |
| 2021 | 693.441 | +126,2% | 308.758 | 270.117 | 45.944 | -72,2% | 14,5% | 85,5% |
| 2022 | 771.471 | +11,3% | 241.315 | 361.432 | 128.907 | +180,6% | 26,3% | 73,7% |
| 2023 | 789.403 | +2,3% | 186.461 | 547.990 | 201.181 | +56,1% | 26,9% | 73,2% |
| 2024 | 793.423 | +0,5% | 74.799 | 668.996 | 115.905 | -42,4% | 14,8% | 85,2% |
| An | CA | YoY | Profit |
|---|---|---|---|
| 2018 | 349 k | — | 32 k |
| 2019 | 511 k | +46,4% | 138 k |
| 2020 | 307 k | -40,0% | −28 k |
| 2021 | 693 k | +126,2% | 309 k |
| 2022 | 771 k | +11,3% | 241 k |
| 2023 | 789 k | +2,3% | 186 k |
| 2024 | 793 k | +0,5% | 75 k |
| An | Capital | Datorii | Grad | Solv. |
|---|---|---|---|---|
| 2018 | −148 k | 266 k | 225,5% | -125,5% |
| 2019 | −11 k | 243 k | 104,6% | -4,6% |
| 2020 | −39 k | 165 k | 130,6% | -30,6% |
| 2021 | 270 k | 46 k | 14,5% | 85,5% |
| 2022 | 361 k | 129 k | 26,3% |
Median pe 7 ani: 26,9%. Maxim 225,5% în 2018, minim 14,5% în 2021. Calculat ca datorii totale ÷ total activ × 100.
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
| 73,7% |
| 2023 | 548 k | 201 k | 26,9% | 73,2% |
| 2024 | 669 k | 116 k | 14,8% | 85,2% |