Interogăm ANAF…
Firmă activă, înmatriculată la ONRC din 9 noiembrie 2007.
Înregistrată din 09.11.2007
administrator
Pentru verificări prealabile și documentare comercială.
TVA inclus · acces 24h la profilul acestui administrator
Datele despre tine apar aici? Pentru rectificare, ștergere sau opoziție scrie la [email protected]. Răspundem în maxim 30 de zile (GDPR art. 12, 16, 17, 21). Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
Datele de mai sus vin de la ANAF. Pentru imaginea completă a firmei ai nevoie de certificatul oficial.
Marjă: 21,7%
mediană sector · 2024
Top 25% sector: >295 k RON
marjă mediană · 2024
profit, capital, datorii · evoluție anuală
| An | Cifră afaceri | YoY CA | Profit net | Capital propriu | Datorii | YoY datorii | Grad îndat. | Solvabilit. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 187.963 | — | 74.421 | 476.027 | 118.672 | — | 19,9% | 80,0% |
| 2019 | 230.848 | +22,8% | 108.574 | 584.601 | 80.429 | -32,2% | 12,1% | 87,9% |
| 2020 |
În funcțiune
Singurul document valabil legal — bancă, SEAP, fonduri UE etc.
Comandă certificat constatator· 69 RONTVA inclus · livrare email · ~10 min
Certificatul.ro este un serviciu privat de intermediere și nu este afiliat ONRC. Cererea către ONRC se depune prin intermediul și contul myportal.onrc.ro al Certificatul.ro.
1 intrare · 1 județ
4 Mun. Bucureşti, BUCUREŞTI
Adresa declarata la ANAF
Sediu neschimbat din 2007
19 ani la aceeași adresă · fără mențiuni de schimbare a sediului
1% din total activ
98% din total activ
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. MFP raportează datoriile cumulat (toate scadențele). Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
datorii ÷ total activ · mediană
capitaluri proprii ÷ total activ · mediană
Vezi o eroare în datele afișate? Scrie la [email protected]. Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
| 239.847 |
| +3,9% |
| 125.901 |
| 710.502 |
| 56.761 |
| -29,4% |
| 7,4% |
| 92,6% |
| 2021 | 234.504 | -2,2% | 128.921 | 839.423 | 36.532 | -35,6% | 4,2% | 95,8% |
| 2022 | 228.803 | -2,4% | 105.346 | 944.769 | 32.191 | -11,9% | 3,3% | 96,7% |
| 2023 | 239.902 | +4,9% | 109.761 | 1.054.530 | 14.791 | -54,1% | 1,4% | 98,6% |
| 2024 | 248.928 | +3,8% | 53.983 | 1.108.513 | 16.657 | +12,6% | 1,5% | 98,5% |
| An | CA | YoY | Profit |
|---|---|---|---|
| 2018 | 188 k | — | 74 k |
| 2019 | 231 k | +22,8% | 109 k |
| 2020 | 240 k | +3,9% | 126 k |
| 2021 | 235 k | -2,2% | 129 k |
| 2022 | 229 k | -2,4% | 105 k |
| 2023 | 240 k | +4,9% | 110 k |
| 2024 | 249 k | +3,8% | 54 k |
| An | Capital | Datorii | Grad | Solv. |
|---|---|---|---|---|
| 2018 | 476 k | 119 k | 19,9% | 80,0% |
| 2019 | 585 k | 80 k | 12,1% | 87,9% |
| 2020 | 711 k | 57 k | 7,4% | 92,6% |
| 2021 | 839 k | 37 k | 4,2% | 95,8% |
| 2022 | 945 k | 32 k | 3,3% | 96,7% |
Median pe 7 ani: 4,2%. Maxim 19,9% în 2018, minim 1,4% în 2023. Calculat ca datorii totale ÷ total activ × 100.
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
| 2023 | 1,1 M | 15 k | 1,4% | 98,6% |
| 2024 | 1,1 M | 17 k | 1,5% | 98,5% |