Interogăm ANAF…
Firmă radiată, înmatriculată la ONRC din 30 noiembrie 1992.
Din 21.12.2017
administrator
Pentru verificări prealabile și documentare comercială.
TVA inclus · acces 24h la profilul acestui administrator
Datele despre tine apar aici? Pentru rectificare, ștergere sau opoziție scrie la [email protected]. Răspundem în maxim 30 de zile (GDPR art. 12, 16, 17, 21). Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
Datele de mai sus vin de la ANAF. Pentru imaginea completă a firmei ai nevoie de certificatul oficial.
Ultima activitate raportată cu cifră de afaceri (lipsește pentru 2017–2024).
Marjă: 23,9%
mediană sector · 2024
Top 25% sector: >300 k RON
marjă mediană · 2024
profit, capital, datorii · evoluție anuală
| An | Cifră afaceri | YoY CA | Profit net | Capital propriu | Datorii | YoY datorii | Grad îndat. | Solvabilit. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2012 | — | — | −275.671 | 702.477 | 336.675 | — | 32,4% | 67,6% |
| 2013 | — | — | −1.124.992 | 1.257.279 | 196.600 | -41,6% | 13,5% | 86,5% |
Radiată în 2018
Singurul document valabil legal — bancă, SEAP, fonduri UE etc.
Comandă certificat constatator· 69 RONTVA inclus · livrare email · ~10 min
Certificatul.ro este un serviciu privat de intermediere și nu este afiliat ONRC. Cererea către ONRC se depune prin intermediul și contul myportal.onrc.ro al Certificatul.ro.
1 intrare · 1 județ
Timişoara, TIMIŞ
Adresa declarata la ANAF
Sediu neschimbat din 1992
34 ani la aceeași adresă · fără mențiuni de schimbare a sediului
6% din total activ
94% din total activ
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. MFP raportează datoriile cumulat (toate scadențele). Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
datorii ÷ total activ · mediană
capitaluri proprii ÷ total activ · mediană
Vezi o eroare în datele afișate? Scrie la [email protected]. Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
| 2014 | — | — | −409.530 | 541.014 | 247.856 | +26,1% | 31,4% | 68,6% |
| 2015 | 1.517.043 | — | −47 | 542.727 | 168.195 | -32,1% | 23,7% | 76,3% |
| 2016 | 864.401 | -43,0% | 206.204 | 337.496 | 20.824 | -87,6% | 5,8% | 94,2% |
| An | CA | YoY | Profit |
|---|---|---|---|
| 2012 | — | — | −276 k |
| 2013 | — | — | −1,1 M |
| 2014 | — | — | −410 k |
| 2015 | 1,5 M | — | −47 |
| 2016 | 864 k | -43,0% | 206 k |
| An | Capital | Datorii | Grad | Solv. |
|---|---|---|---|---|
| 2012 | 702 k | 337 k | 32,4% | 67,6% |
| 2013 | 1,3 M | 197 k | 13,5% | 86,5% |
| 2014 | 541 k | 248 k | 31,4% | 68,6% |
| 2015 | 543 k | 168 k | 23,7% | 76,3% |
| 2016 | 337 k | 21 k | 5,8% | 94,2% |
Median pe 5 ani: 23,7%. Maxim 32,4% în 2012, minim 5,8% în 2016. Calculat ca datorii totale ÷ total activ × 100.
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.