Interogăm ANAF…
Firmă activă, înmatriculată la ONRC din 25 noiembrie 2005.
Ultima modificare ANAF · 04.08.2021
administrator
Pentru verificări prealabile și documentare comercială.
TVA inclus · acces 24h la profilul acestui administrator
Datele despre tine apar aici? Pentru rectificare, ștergere sau opoziție scrie la [email protected]. Răspundem în maxim 30 de zile (GDPR art. 12, 16, 17, 21). Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
Datele de mai sus vin de la ANAF. Pentru imaginea completă a firmei ai nevoie de certificatul oficial.
Marjă: 7,9%
mediană sector · 2024
Top 25% sector: >1,18 M RON
marjă mediană · 2024
profit, capital, datorii · evoluție anuală
| An | Cifră afaceri | YoY CA | Profit net | Capital propriu | Datorii | YoY datorii | Grad îndat. | Solvabilit. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 12.902.149 | — | −160.665 | 8.407.407 | 27.325.425 | — | 75,6% | 24,4% |
| 2019 | 91.836.749 | +611,8% | 726.717 | 9.134.124 | 23.490.928 | -14,0% | 69,5% | 30,5% |
| 2020 |
În funcțiune
Singurul document valabil legal — bancă, SEAP, fonduri UE etc.
Comandă certificat constatator· 69 RONTVA inclus · livrare email · ~10 min
Certificatul.ro este un serviciu privat de intermediere și nu este afiliat ONRC. Cererea către ONRC se depune prin intermediul și contul myportal.onrc.ro al Certificatul.ro.
2 intrări · 2 județe
Oraş Otopeni, Ilfov
J23/2155/2005 · inmatriculata in 2005
2 Mun. Bucureşti, BUCUREŞTI
Adresa declarata la ANAF
40% din total activ
43% din total activ
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. MFP raportează datoriile cumulat (toate scadențele). Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
datorii ÷ total activ · mediană
capitaluri proprii ÷ total activ · mediană
Vezi o eroare în datele afișate? Scrie la [email protected]. Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
| 144.016.591 |
| +56,8% |
| 7.446.331 |
| 15.604.922 |
| 71.644.642 |
| +205,0% |
| 78,6% |
| 21,4% |
| 2021 | 161.945.834 | +12,4% | 2.959.124 | 15.500.031 | 62.348.931 | -13,0% | 72,5% | 27,5% |
| 2022 | 211.989.404 | +30,9% | 8.534.186 | 23.253.161 | 89.307.481 | +43,2% | 70,0% | 30,0% |
| 2023 | 548.396.637 | +158,7% | 76.380.168 | 99.590.365 | 203.792.306 | +128,2% | 57,7% | 42,3% |
| 2024 | 285.583.694 | -47,9% | 22.478.340 | 100.961.766 | 94.494.975 | -53,6% | 40,0% | 60,0% |
| An | CA | YoY | Profit |
|---|---|---|---|
| 2018 | 13 M | — | −161 k |
| 2019 | 92 M | +611,8% | 727 k |
| 2020 | 144 M | +56,8% | 7,4 M |
| 2021 | 162 M | +12,4% | 3,0 M |
| 2022 | 212 M | +30,9% | 8,5 M |
| 2023 | 548 M | +158,7% | 76 M |
| 2024 | 286 M | -47,9% | 22 M |
| An | Capital | Datorii | Grad | Solv. |
|---|---|---|---|---|
| 2018 | 8,4 M | 27 M | 75,6% | 24,4% |
| 2019 | 9,1 M | 23 M | 69,5% | 30,5% |
| 2020 | 16 M | 72 M | 78,6% | 21,4% |
| 2021 | 16 M | 62 M | 72,5% | 27,5% |
| 2022 | 23 M | 89 M | 70,0% | 30,0% |
Median pe 7 ani: 70,0%. Maxim 78,6% în 2020, minim 40,0% în 2024. Calculat ca datorii totale ÷ total activ × 100.
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
| 2023 | 100 M | 204 M | 57,7% | 42,3% |
| 2024 | 101 M | 94 M | 40,0% | 60,0% |