Interogăm ANAF…
Firmă activă, înmatriculată la ONRC din 27 mai 2005.
Înregistrată din 27.05.2005
administrator
Pentru verificări prealabile și documentare comercială.
TVA inclus · acces 24h la profilul acestui administrator
Datele despre tine apar aici? Pentru rectificare, ștergere sau opoziție scrie la [email protected]. Răspundem în maxim 30 de zile (GDPR art. 12, 16, 17, 21). Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
Datele de mai sus vin de la ANAF. Pentru imaginea completă a firmei ai nevoie de certificatul oficial.
Marjă: 10,9%
mediană sector · 2024
Top 25% sector: >3,72 M RON
marjă mediană · 2024
profit, capital, datorii · evoluție anuală
| An | Cifră afaceri | YoY CA | Profit net | Capital propriu | Datorii | YoY datorii | Grad îndat. | Solvabilit. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 159.407 | — | 27.907 | −122.191 | 145.683 | — | 620,1% | -520,1% |
| 2019 | 125.255 | -21,4% | −4.396 | −126.587 | 162.580 | +11,6% | 451,7% | -351,7% |
În funcțiune
Singurul document valabil legal — bancă, SEAP, fonduri UE etc.
Comandă certificat constatator· 69 RONTVA inclus · livrare email · ~10 min
Certificatul.ro este un serviciu privat de intermediere și nu este afiliat ONRC. Cererea către ONRC se depune prin intermediul și contul myportal.onrc.ro al Certificatul.ro.
1 intrare · 1 județ
Peciu Nou Com. Peciu Nou, TIMIŞ
Adresa declarata la ANAF
Sediu neschimbat din 2005
21 ani la aceeași adresă · fără mențiuni de schimbare a sediului
221% din total activ
-121% din total activ
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. MFP raportează datoriile cumulat (toate scadențele). Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
datorii ÷ total activ · mediană
capitaluri proprii ÷ total activ · mediană
Vezi o eroare în datele afișate? Scrie la [email protected]. Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
| 2020 |
| 114.340 |
| -8,7% |
| 4.649 |
| −121.938 |
| 149.098 |
| -8,3% |
| 549,0% |
| -449,0% |
| 2021 | 236.412 | +106,8% | 19.456 | −102.482 | 148.268 | -0,6% | 323,8% | -223,8% |
| 2022 | 175.020 | -26,0% | −17.305 | −119.787 | 180.803 | +21,9% | 296,3% | -196,3% |
| 2023 | 109.769 | -37,3% | 28.222 | −91.565 | 170.897 | -5,5% | 215,4% | -115,4% |
| 2024 | 110.313 | +0,5% | 12.064 | −79.501 | 145.121 | -15,1% | 221,2% | -121,2% |
| An | CA | YoY | Profit |
|---|---|---|---|
| 2018 | 159 k | — | 28 k |
| 2019 | 125 k | -21,4% | −4 k |
| 2020 | 114 k | -8,7% | 5 k |
| 2021 | 236 k | +106,8% | 19 k |
| 2022 | 175 k | -26,0% | −17 k |
| 2023 | 110 k | -37,3% | 28 k |
| 2024 | 110 k | +0,5% | 12 k |
| An | Capital | Datorii | Grad | Solv. |
|---|---|---|---|---|
| 2018 | −122 k | 146 k | 620,1% | -520,1% |
| 2019 | −127 k | 163 k | 451,7% | -351,7% |
| 2020 | −122 k | 149 k | 549,0% | -449,0% |
| 2021 | −102 k | 148 k | 323,8% | -223,8% |
| 2022 | −120 k | 181 k |
Median pe 7 ani: 323,8%. Maxim 620,1% în 2018, minim 215,4% în 2023. Calculat ca datorii totale ÷ total activ × 100.
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
| 296,3% |
| -196,3% |
| 2023 | −92 k | 171 k | 215,4% | -115,4% |
| 2024 | −80 k | 145 k | 221,2% | -121,2% |