Interogăm ANAF…
Firmă activă, înmatriculată la ONRC din 22 martie 2005.
Înregistrată din 21.03.2005
administrator
Pentru verificări prealabile și documentare comercială.
TVA inclus · acces 24h la profilul acestui administrator
Datele despre tine apar aici? Pentru rectificare, ștergere sau opoziție scrie la [email protected]. Răspundem în maxim 30 de zile (GDPR art. 12, 16, 17, 21). Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
Datele de mai sus vin de la ANAF. Pentru imaginea completă a firmei ai nevoie de certificatul oficial.
Marjă: 1,6%
mediană sector · 2024
Top 25% sector: >480 k RON
marjă mediană · 2024
profit, capital, datorii · evoluție anuală
| An | Cifră afaceri | YoY CA | Profit net | Capital propriu | Datorii | YoY datorii | Grad îndat. | Solvabilit. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 50.254 | — | −10.458 | −39.267 | 79.104 | — | 443,1% | -343,1% |
| 2019 | 101.675 | +102,3% | 16.930 | −22.337 | 60.293 | -23,8% | 228,4% | -128,4% |
În funcțiune
Singurul document valabil legal — bancă, SEAP, fonduri UE etc.
Comandă certificat constatator· 69 RONTVA inclus · livrare email · ~10 min
Certificatul.ro este un serviciu privat de intermediere și nu este afiliat ONRC. Cererea către ONRC se depune prin intermediul și contul myportal.onrc.ro al Certificatul.ro.
1 intrare · 1 județ
Arad, ARAD
Adresa declarata la ANAF
Sediu neschimbat din 2005
21 ani la aceeași adresă · fără mențiuni de schimbare a sediului
172% din total activ
32% din total activ
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. MFP raportează datoriile cumulat (toate scadențele). Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
datorii ÷ total activ · mediană
capitaluri proprii ÷ total activ · mediană
Vezi o eroare în datele afișate? Scrie la [email protected]. Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
| 2020 |
| 77.801 |
| -23,5% |
| 6.484 |
| −15.853 |
| 70.889 |
| +17,6% |
| 288,2% |
| -188,2% |
| 2021 | 68.550 | -11,9% | 524 | −15.329 | 80.704 | +13,8% | 302,6% | -202,6% |
| 2022 | 85.456 | +24,7% | 20.276 | 4.946 | 85.415 | +5,8% | 341,2% | -241,2% |
| 2023 | 117.258 | +37,2% | 1.694 | 6.641 | 93.675 | +9,7% | 308,4% | -208,4% |
| 2024 | 111.256 | -5,1% | 1.750 | 8.390 | 45.584 | -51,3% | 172,2% | -72,2% |
| An | CA | YoY | Profit |
|---|---|---|---|
| 2018 | 50 k | — | −10 k |
| 2019 | 102 k | +102,3% | 17 k |
| 2020 | 78 k | -23,5% | 6 k |
| 2021 | 69 k | -11,9% | 524 |
| 2022 | 85 k | +24,7% | 20 k |
| 2023 | 117 k | +37,2% | 2 k |
| 2024 | 111 k | -5,1% | 2 k |
| An | Capital | Datorii | Grad | Solv. |
|---|---|---|---|---|
| 2018 | −39 k | 79 k | 443,1% | -343,1% |
| 2019 | −22 k | 60 k | 228,4% | -128,4% |
| 2020 | −16 k | 71 k | 288,2% | -188,2% |
| 2021 | −15 k | 81 k | 302,6% | -202,6% |
| 2022 | 5 k | 85 k | 341,2% |
Median pe 7 ani: 302,6%. Maxim 443,1% în 2018, minim 172,2% în 2024. Calculat ca datorii totale ÷ total activ × 100.
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
| -241,2% |
| 2023 | 7 k | 94 k | 308,4% | -208,4% |
| 2024 | 8 k | 46 k | 172,2% | -72,2% |