Interogăm ANAF…
Firmă activă, înmatriculată la ONRC din 6 octombrie 2004.
Ultima modificare ANAF · 17.09.2024
administrator
Pentru verificări prealabile și documentare comercială.
TVA inclus · acces 24h la profilul acestui administrator
Datele despre tine apar aici? Pentru rectificare, ștergere sau opoziție scrie la [email protected]. Răspundem în maxim 30 de zile (GDPR art. 12, 16, 17, 21). Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
Datele de mai sus vin de la ANAF. Pentru imaginea completă a firmei ai nevoie de certificatul oficial.
Marjă: 86,8%
mediană sector · 2024
Top 25% sector: >837 k RON
marjă mediană · 2024
profit, capital, datorii · evoluție anuală
| An | Cifră afaceri | YoY CA | Profit net | Capital propriu | Datorii | YoY datorii | Grad îndat. | Solvabilit. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 390.687 | — | 146.911 | −2.232.978 | 5.287.727 | — | 172,5% | -72,5% |
| 2019 | 398.220 | +1,9% | 152.571 | −2.080.469 | 5.074.368 | -4,0% | 168,9% | -68,9% |
În funcțiune
Singurul document valabil legal — bancă, SEAP, fonduri UE etc.
Comandă certificat constatator· 69 RONTVA inclus · livrare email · ~10 min
Certificatul.ro este un serviciu privat de intermediere și nu este afiliat ONRC. Cererea către ONRC se depune prin intermediul și contul myportal.onrc.ro al Certificatul.ro.
1 intrare · 1 județ
Ciorogârla Com. Ciorogârla, ILFOV
Adresa declarata la ANAF
Sediu neschimbat din 2004
22 ani la aceeași adresă · fără mențiuni de schimbare a sediului
114% din total activ
-15% din total activ
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. MFP raportează datoriile cumulat (toate scadențele). Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
datorii ÷ total activ · mediană
capitaluri proprii ÷ total activ · mediană
Vezi o eroare în datele afișate? Scrie la [email protected]. Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
| 2020 | 405.972 | +1,9% | 282.070 | −1.798.400 | 4.769.822 | -6,0% | 159,9% | -59,9% |
| 2021 | 501.431 | +23,5% | 307.188 | −1.491.213 | 4.304.211 | -9,8% | 152,4% | -52,4% |
| 2022 | 479.088 | -4,5% | 328.161 | −1.163.052 | 3.844.449 | -10,7% | 142,8% | -42,8% |
| 2023 | 480.800 | +0,4% | 273.262 | −889.790 | 3.444.670 | -10,4% | 134,2% | -34,2% |
| 2024 | 559.917 | +16,5% | 486.112 | −403.678 | 3.116.005 | -9,5% | 114,4% | -14,4% |
| An | CA | YoY | Profit |
|---|---|---|---|
| 2018 | 391 k | — | 147 k |
| 2019 | 398 k | +1,9% | 153 k |
| 2020 | 406 k | +1,9% | 282 k |
| 2021 | 501 k | +23,5% | 307 k |
| 2022 | 479 k | -4,5% | 328 k |
| 2023 | 481 k | +0,4% | 273 k |
| 2024 | 560 k | +16,5% | 486 k |
| An | Capital | Datorii | Grad | Solv. |
|---|---|---|---|---|
| 2018 | −2,2 M | 5,3 M | 172,5% | -72,5% |
| 2019 | −2,1 M | 5,1 M | 168,9% | -68,9% |
| 2020 | −1,8 M | 4,8 M | 159,9% | -59,9% |
| 2021 | −1,5 M | 4,3 M | 152,4% | -52,4% |
| 2022 | −1,2 M | 3,8 M |
Median pe 7 ani: 152,4%. Maxim 172,5% în 2018, minim 114,4% în 2024. Calculat ca datorii totale ÷ total activ × 100.
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
| 142,8% |
| -42,8% |
| 2023 | −890 k | 3,4 M | 134,2% | -34,2% |
| 2024 | −404 k | 3,1 M | 114,4% | -14,4% |