Interogăm ANAF…
Firmă activă, înmatriculată la ONRC din 27 august 2004.
Înregistrată din 27.08.2004
administrator
Pentru verificări prealabile și documentare comercială.
TVA inclus · acces 24h la profilul acestui administrator
Datele despre tine apar aici? Pentru rectificare, ștergere sau opoziție scrie la [email protected]. Răspundem în maxim 30 de zile (GDPR art. 12, 16, 17, 21). Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
Datele de mai sus vin de la ANAF. Pentru imaginea completă a firmei ai nevoie de certificatul oficial.
Marjă: 11,6%
mediană sector · 2024
Top 25% sector: >1,15 M RON
marjă mediană · 2024
profit, capital, datorii · evoluție anuală
| An | Cifră afaceri | YoY CA | Profit net | Capital propriu | Datorii | YoY datorii | Grad îndat. | Solvabilit. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 176.660 | — | −9.811 | 74.108 | 19.962 | — | 21,2% | 78,8% |
| 2019 | 223.750 | +26,7% | 2.283 | 76.391 | 17.698 | -11,3% | 18,8% | 81,2% |
În funcțiune
Singurul document valabil legal — bancă, SEAP, fonduri UE etc.
Comandă certificat constatator· 69 RONTVA inclus · livrare email · ~10 min
Certificatul.ro este un serviciu privat de intermediere și nu este afiliat ONRC. Cererea către ONRC se depune prin intermediul și contul myportal.onrc.ro al Certificatul.ro.
1 intrare · 1 județ
Galaţi, GALAŢI
Adresa declarata la ANAF
Sediu neschimbat din 2004
22 ani la aceeași adresă · fără mențiuni de schimbare a sediului
8% din total activ
92% din total activ
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. MFP raportează datoriile cumulat (toate scadențele). Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
datorii ÷ total activ · mediană
capitaluri proprii ÷ total activ · mediană
Vezi o eroare în datele afișate? Scrie la [email protected]. Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
| 2020 |
| 184.244 |
| -17,7% |
| −11.333 |
| 65.057 |
| 11.127 |
| -37,1% |
| 14,6% |
| 85,4% |
| 2021 | 230.783 | +25,3% | −3.258 | 61.799 | 14.302 | +28,5% | 18,8% | 81,2% |
| 2022 | 236.426 | +2,4% | −3.284 | 58.515 | 16.935 | +18,4% | 22,4% | 77,6% |
| 2023 | 205.301 | -13,2% | 2.882 | 61.398 | 17.675 | +4,4% | 22,4% | 77,7% |
| 2024 | 227.894 | +11,0% | 26.469 | 87.866 | 7.394 | -58,2% | 7,8% | 92,2% |
| An | CA | YoY | Profit |
|---|---|---|---|
| 2018 | 177 k | — | −10 k |
| 2019 | 224 k | +26,7% | 2 k |
| 2020 | 184 k | -17,7% | −11 k |
| 2021 | 231 k | +25,3% | −3 k |
| 2022 | 236 k | +2,4% | −3 k |
| 2023 | 205 k | -13,2% | 3 k |
| 2024 | 228 k | +11,0% | 26 k |
| An | Capital | Datorii | Grad | Solv. |
|---|---|---|---|---|
| 2018 | 74 k | 20 k | 21,2% | 78,8% |
| 2019 | 76 k | 18 k | 18,8% | 81,2% |
| 2020 | 65 k | 11 k | 14,6% | 85,4% |
| 2021 | 62 k | 14 k | 18,8% | 81,2% |
| 2022 | 59 k | 17 k | 22,4% | 77,6% |
Median pe 7 ani: 18,8%. Maxim 22,4% în 2022, minim 7,8% în 2024. Calculat ca datorii totale ÷ total activ × 100.
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
| 2023 | 61 k | 18 k | 22,4% | 77,7% |
| 2024 | 88 k | 7 k | 7,8% | 92,2% |