Interogăm ANAF…
Firmă activă, înmatriculată la ONRC din 20 februarie 2004.
Înregistrată din 19.02.2004
administrator
Pentru verificări prealabile și documentare comercială.
TVA inclus · acces 24h la profilul acestui administrator
Datele despre tine apar aici? Pentru rectificare, ștergere sau opoziție scrie la [email protected]. Răspundem în maxim 30 de zile (GDPR art. 12, 16, 17, 21). Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
Datele de mai sus vin de la ANAF. Pentru imaginea completă a firmei ai nevoie de certificatul oficial.
Marjă: 16,5%
agregat pe diviziunea 41 (codul 4100 nu are eșantion separat în MFP)
mediană sector · 2024
Top 25% sector: >1,09 M RON
marjă mediană · 2024
profit, capital, datorii · evoluție anuală
| An | Cifră afaceri | YoY CA | Profit net | Capital propriu | Datorii | YoY datorii | Grad îndat. | Solvabilit. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 2.856.581 | — | 311.635 | 1.357.156 | 1.560.198 | — | 51,6% | 48,4% |
| 2019 | 6.128.098 | +114,5% | 1.495.217 | 2.615.532 | 1.081.009 | -30,7% | 27,5% | 72,5% |
| 2020 |
În funcțiune
Singurul document valabil legal — bancă, SEAP, fonduri UE etc.
Comandă certificat constatator· 69 RONTVA inclus · livrare email · ~10 min
Certificatul.ro este un serviciu privat de intermediere și nu este afiliat ONRC. Cererea către ONRC se depune prin intermediul și contul myportal.onrc.ro al Certificatul.ro.
1 intrare · 1 județ
Târgu Mureş, MUREŞ
Adresa declarata la ANAF
Sediu neschimbat din 2004
22 ani la aceeași adresă · fără mențiuni de schimbare a sediului
31% din total activ
56% din total activ
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. MFP raportează datoriile cumulat (toate scadențele). Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
datorii ÷ total activ · mediană
capitaluri proprii ÷ total activ · mediană
Vezi o eroare în datele afișate? Scrie la [email protected]. Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
| 6.330.674 |
| +3,3% |
| 1.583.006 |
| 3.587.485 |
| 2.104.029 |
| +94,6% |
| 35,3% |
| 64,7% |
| 2021 | 5.010.816 | -20,8% | 759.044 | 3.804.332 | 286.014 | -86,4% | 6,2% | 93,8% |
| 2022 | 2.751.772 | -45,1% | 428.540 | 3.910.391 | -216.074 | -175,5% | -5,2% | 105,2% |
| 2023 | 3.805.908 | +38,3% | 443.744 | 4.136.744 | 2.597.981 | — | 29,9% | 70,1% |
| 2024 | 2.695.816 | -29,2% | 445.551 | 4.256.208 | 2.321.726 | -10,6% | 30,6% | 69,4% |
| An | CA | YoY | Profit |
|---|---|---|---|
| 2018 | 2,9 M | — | 312 k |
| 2019 | 6,1 M | +114,5% | 1,5 M |
| 2020 | 6,3 M | +3,3% | 1,6 M |
| 2021 | 5,0 M | -20,8% | 759 k |
| 2022 | 2,8 M | -45,1% | 429 k |
| 2023 | 3,8 M | +38,3% | 444 k |
| 2024 | 2,7 M | -29,2% | 446 k |
| An | Capital | Datorii | Grad | Solv. |
|---|---|---|---|---|
| 2018 | 1,4 M | 1,6 M | 51,6% | 48,4% |
| 2019 | 2,6 M | 1,1 M | 27,5% | 72,5% |
| 2020 | 3,6 M | 2,1 M | 35,3% | 64,7% |
| 2021 | 3,8 M | 286 k | 6,2% | 93,8% |
| 2022 | 3,9 M | -216 k | -5,2% | 105,2% |
Median pe 7 ani: 29,9%. Maxim 51,6% în 2018, minim -5,2% în 2022. Calculat ca datorii totale ÷ total activ × 100.
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
| 2023 | 4,1 M | 2,6 M | 29,9% | 70,1% |
| 2024 | 4,3 M | 2,3 M | 30,6% | 69,4% |