Interogăm ANAF…
Firmă activă, înmatriculată la ONRC din 14 ianuarie 2004.
Înregistrată din 12.01.2004
administrator
Pentru verificări prealabile și documentare comercială.
TVA inclus · acces 24h la profilul acestui administrator
Datele despre tine apar aici? Pentru rectificare, ștergere sau opoziție scrie la [email protected]. Răspundem în maxim 30 de zile (GDPR art. 12, 16, 17, 21). Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
Datele de mai sus vin de la ANAF. Pentru imaginea completă a firmei ai nevoie de certificatul oficial.
Marjă: 5,6%
mediană sector · 2024
Top 25% sector: >247 k RON
marjă mediană · 2024
profit, capital, datorii · evoluție anuală
| An | Cifră afaceri | YoY CA | Profit net | Capital propriu | Datorii | YoY datorii | Grad îndat. | Solvabilit. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 77.103 | — | 75.599 | 78.652 | 31.275 | — | 28,4% | 71,5% |
| 2019 | 111.931 | +45,2% | 59.374 | 138.026 | 3.283 | -89,5% | 2,3% | 97,7% |
| 2020 |
În funcțiune
Singurul document valabil legal — bancă, SEAP, fonduri UE etc.
Comandă certificat constatator· 69 RONTVA inclus · livrare email · ~10 min
Certificatul.ro este un serviciu privat de intermediere și nu este afiliat ONRC. Cererea către ONRC se depune prin intermediul și contul myportal.onrc.ro al Certificatul.ro.
1 intrare · 1 județ
Dej, CLUJ
Adresa declarata la ANAF
Sediu neschimbat din 2004
22 ani la aceeași adresă · fără mențiuni de schimbare a sediului
13% din total activ
87% din total activ
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. MFP raportează datoriile cumulat (toate scadențele). Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
datorii ÷ total activ · mediană
capitaluri proprii ÷ total activ · mediană
Vezi o eroare în datele afișate? Scrie la [email protected]. Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
| 62.862 |
| -43,8% |
| 14.572 |
| 152.598 |
| 102.733 |
| +3029,2% |
| 40,2% |
| 59,8% |
| 2021 | 106.361 | +69,2% | 16.670 | 169.268 | 70.673 | -31,2% | 29,4% | 70,5% |
| 2022 | 191.112 | +79,7% | 90.460 | 259.728 | 100.357 | +42,0% | 27,9% | 72,1% |
| 2023 | 299.511 | +56,7% | 158.178 | 417.906 | 6.776 | -93,2% | 1,6% | 98,4% |
| 2024 | 295.914 | -1,2% | 16.691 | 434.597 | 67.718 | +899,4% | 13,5% | 86,5% |
| An | CA | YoY | Profit |
|---|---|---|---|
| 2018 | 77 k | — | 76 k |
| 2019 | 112 k | +45,2% | 59 k |
| 2020 | 63 k | -43,8% | 15 k |
| 2021 | 106 k | +69,2% | 17 k |
| 2022 | 191 k | +79,7% | 90 k |
| 2023 | 300 k | +56,7% | 158 k |
| 2024 | 296 k | -1,2% | 17 k |
| An | Capital | Datorii | Grad | Solv. |
|---|---|---|---|---|
| 2018 | 79 k | 31 k | 28,4% | 71,5% |
| 2019 | 138 k | 3 k | 2,3% | 97,7% |
| 2020 | 153 k | 103 k | 40,2% | 59,8% |
| 2021 | 169 k | 71 k | 29,4% | 70,5% |
| 2022 | 260 k | 100 k | 27,9% | 72,1% |
Median pe 7 ani: 27,9%. Maxim 40,2% în 2020, minim 1,6% în 2023. Calculat ca datorii totale ÷ total activ × 100.
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
| 2023 | 418 k | 7 k | 1,6% | 98,4% |
| 2024 | 435 k | 68 k | 13,5% | 86,5% |