Interogăm ANAF…
Firmă radiată, înmatriculată la ONRC din 8 decembrie 2003.
Din 23.12.2021
administrator
Pentru verificări prealabile și documentare comercială.
TVA inclus · acces 24h la profilul acestui administrator
Datele despre tine apar aici? Pentru rectificare, ștergere sau opoziție scrie la [email protected]. Răspundem în maxim 30 de zile (GDPR art. 12, 16, 17, 21). Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
Datele de mai sus vin de la ANAF. Pentru imaginea completă a firmei ai nevoie de certificatul oficial.
Ultima activitate raportată cu cifră de afaceri (lipsește pentru 2021–2024).
Marjă: -7,3%
mediană sector · 2024
Top 25% sector: >705 k RON
marjă mediană · 2024
profit, capital, datorii · evoluție anuală
| An | Cifră afaceri | YoY CA | Profit net | Capital propriu | Datorii | YoY datorii | Grad îndat. | Solvabilit. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014 | — | — | 0 | 3.912 | 0 | — | 0,0% | 100,0% |
| 2015 | 104.063 | — | −1 | 39.715 | 1.108 | — | 2,7% | 97,3% |
| 2016 |
Dizolvată în 2021 · radiată în 2022
Singurul document valabil legal — bancă, SEAP, fonduri UE etc.
Comandă certificat constatator· 69 RONTVA inclus · livrare email · ~10 min
Certificatul.ro este un serviciu privat de intermediere și nu este afiliat ONRC. Cererea către ONRC se depune prin intermediul și contul myportal.onrc.ro al Certificatul.ro.
1 intrare · 1 județ
5 Mun. Bucureşti, BUCUREŞTI
Adresa declarata la ANAF
Sediu neschimbat din 2003
23 ani la aceeași adresă · fără mențiuni de schimbare a sediului
30% din total activ
70% din total activ
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. MFP raportează datoriile cumulat (toate scadențele). Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
datorii ÷ total activ · mediană
capitaluri proprii ÷ total activ · mediană
Vezi o eroare în datele afișate? Scrie la [email protected]. Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
| 122.250 |
| +17,5% |
| 24.130 |
| 63.845 |
| 820 |
| -26,0% |
| 1,3% |
| 98,7% |
| 2017 | 138.206 | +13,1% | 31.040 | 84.969 | 2.891 | +252,6% | 3,3% | 96,7% |
| 2018 | 134.591 | -2,6% | 8.310 | 84.146 | 44.876 | +1452,3% | 34,8% | 65,2% |
| 2019 | 200.125 | +48,7% | 33.312 | 117.458 | 34.381 | -23,4% | 22,6% | 77,4% |
| 2020 | 168.554 | -15,8% | −12.222 | 75.912 | 32.241 | -6,2% | 29,8% | 70,2% |
| An | CA | YoY | Profit |
|---|---|---|---|
| 2014 | — | — | 0 |
| 2015 | 104 k | — | −1 |
| 2016 | 122 k | +17,5% | 24 k |
| 2017 | 138 k | +13,1% | 31 k |
| 2018 | 135 k | -2,6% | 8 k |
| 2019 | 200 k | +48,7% | 33 k |
| 2020 | 169 k | -15,8% | −12 k |
| An | Capital | Datorii | Grad | Solv. |
|---|---|---|---|---|
| 2014 | 4 k | 0 | 0,0% | 100,0% |
| 2015 | 40 k | 1 k | 2,7% | 97,3% |
| 2016 | 64 k | 820 | 1,3% | 98,7% |
| 2017 | 85 k | 3 k | 3,3% | 96,7% |
| 2018 | 84 k | 45 k | 34,8% | 65,2% |
Median pe 7 ani: 3,3%. Maxim 34,8% în 2018, minim 0,0% în 2014. Calculat ca datorii totale ÷ total activ × 100.
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
| 2019 | 117 k | 34 k | 22,6% | 77,4% |
| 2020 | 76 k | 32 k | 29,8% | 70,2% |