Interogăm ANAF…
Firmă activă, înmatriculată la ONRC din 6 februarie 2003.
Înregistrată din 06.02.2003
administrator
Pentru verificări prealabile și documentare comercială.
TVA inclus · acces 24h la profilul acestui administrator
Datele despre tine apar aici? Pentru rectificare, ștergere sau opoziție scrie la [email protected]. Răspundem în maxim 30 de zile (GDPR art. 12, 16, 17, 21). Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
Datele de mai sus vin de la ANAF. Pentru imaginea completă a firmei ai nevoie de certificatul oficial.
Marjă: -36,4%
mediană sector · 2024
Top 25% sector: >2,00 M RON
marjă mediană · 2024
profit, capital, datorii · evoluție anuală
| An | Cifră afaceri | YoY CA | Profit net | Capital propriu | Datorii | YoY datorii | Grad îndat. | Solvabilit. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 295.286 | — | 37.467 | 32.307 | 167.226 | — | 83,8% | 16,2% |
| 2019 | 250.087 | -15,3% | 6.549 | 38.856 | 416.615 | +149,1% | 91,5% | 8,5% |
| 2020 |
În funcțiune
Singurul document valabil legal — bancă, SEAP, fonduri UE etc.
Comandă certificat constatator· 69 RONTVA inclus · livrare email · ~10 min
Certificatul.ro este un serviciu privat de intermediere și nu este afiliat ONRC. Cererea către ONRC se depune prin intermediul și contul myportal.onrc.ro al Certificatul.ro.
1 intrare · 1 județ
4 Mun. Bucureşti, BUCUREŞTI
Adresa declarata la ANAF
Sediu neschimbat din 2003
23 ani la aceeași adresă · fără mențiuni de schimbare a sediului
32% din total activ
68% din total activ
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. MFP raportează datoriile cumulat (toate scadențele). Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
datorii ÷ total activ · mediană
capitaluri proprii ÷ total activ · mediană
Vezi o eroare în datele afișate? Scrie la [email protected]. Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
| 536.405 |
| +114,5% |
| 185.313 |
| 224.270 |
| 225.617 |
| -45,8% |
| 50,1% |
| 49,9% |
| 2021 | 369.902 | -31,0% | 98.262 | 322.532 | 149.599 | -33,7% | 31,7% | 68,3% |
| 2022 | 202.695 | -45,2% | 3.533 | 326.065 | 149.842 | +0,2% | 31,5% | 68,5% |
| 2023 | 427.763 | +111,0% | 238.519 | 564.585 | 246.045 | +64,2% | 30,4% | 69,7% |
| 2024 | 289.708 | -32,3% | −105.545 | 459.040 | 214.495 | -12,8% | 31,8% | 68,2% |
| An | CA | YoY | Profit |
|---|---|---|---|
| 2018 | 295 k | — | 37 k |
| 2019 | 250 k | -15,3% | 7 k |
| 2020 | 536 k | +114,5% | 185 k |
| 2021 | 370 k | -31,0% | 98 k |
| 2022 | 203 k | -45,2% | 4 k |
| 2023 | 428 k | +111,0% | 239 k |
| 2024 | 290 k | -32,3% | −106 k |
| An | Capital | Datorii | Grad | Solv. |
|---|---|---|---|---|
| 2018 | 32 k | 167 k | 83,8% | 16,2% |
| 2019 | 39 k | 417 k | 91,5% | 8,5% |
| 2020 | 224 k | 226 k | 50,1% | 49,9% |
| 2021 | 323 k | 150 k | 31,7% | 68,3% |
| 2022 | 326 k | 150 k | 31,5% | 68,5% |
Median pe 7 ani: 31,8%. Maxim 91,5% în 2019, minim 30,4% în 2023. Calculat ca datorii totale ÷ total activ × 100.
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
| 2023 | 565 k | 246 k | 30,4% | 69,7% |
| 2024 | 459 k | 214 k | 31,8% | 68,2% |