Interogăm ANAF…
Firmă activă, înmatriculată la ONRC din 5 decembrie 2001.
Înregistrată din 04.12.2001
administrator
Pentru verificări prealabile și documentare comercială.
TVA inclus · acces 24h la profilul acestui administrator
Datele despre tine apar aici? Pentru rectificare, ștergere sau opoziție scrie la [email protected]. Răspundem în maxim 30 de zile (GDPR art. 12, 16, 17, 21). Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
Datele de mai sus vin de la ANAF. Pentru imaginea completă a firmei ai nevoie de certificatul oficial.
marjă indisponibilă
agregat pe diviziunea 70 (codul 7020 nu are eșantion separat în MFP)
mediană sector · 2024
Top 25% sector: >359 k RON
marjă mediană · 2024
profit, capital, datorii · evoluție anuală
| An | Cifră afaceri | YoY CA | Profit net | Capital propriu | Datorii | YoY datorii | Grad îndat. | Solvabilit. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 38.500 | — | −21.197 | 98.694 | 257.448 | — | 72,3% | 27,7% |
| 2019 | 42.566 | +10,6% | −13.864 | 84.830 | 256.547 | -0,3% | 75,2% | 24,8% |
În funcțiune
Singurul document valabil legal — bancă, SEAP, fonduri UE etc.
Comandă certificat constatator· 69 RONTVA inclus · livrare email · ~10 min
Certificatul.ro este un serviciu privat de intermediere și nu este afiliat ONRC. Cererea către ONRC se depune prin intermediul și contul myportal.onrc.ro al Certificatul.ro.
1 intrare · 1 județ
Cristeşti Com. Cristeşti, MUREŞ
Adresa declarata la ANAF
Sediu neschimbat din 2001
25 ani la aceeași adresă · fără mențiuni de schimbare a sediului
90% din total activ
10% din total activ
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. MFP raportează datoriile cumulat (toate scadențele). Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
datorii ÷ total activ · mediană
capitaluri proprii ÷ total activ · mediană
Vezi o eroare în datele afișate? Scrie la [email protected]. Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
| 2020 |
| 19.712 |
| -53,7% |
| −25.567 |
| 59.263 |
| 257.502 |
| +0,4% |
| 81,3% |
| 18,7% |
| 2021 | — | — | −14.702 | 44.561 | 255.888 | -0,6% | 85,2% | 14,8% |
| 2022 | — | — | −618 | 43.944 | 254.579 | -0,5% | 85,3% | 14,7% |
| 2023 | — | — | −14.290 | 29.653 | 266.579 | +4,7% | 90,0% | 10,0% |
| 2024 | — | — | −887 | 28.766 | 262.402 | -1,6% | 90,2% | 9,8% |
| An | CA | YoY | Profit |
|---|---|---|---|
| 2018 | 39 k | — | −21 k |
| 2019 | 43 k | +10,6% | −14 k |
| 2020 | 20 k | -53,7% | −26 k |
| 2021 | — | — | −15 k |
| 2022 | — | — | −618 |
| 2023 | — | — | −14 k |
| 2024 | — | — | −887 |
| An | Capital | Datorii | Grad | Solv. |
|---|---|---|---|---|
| 2018 | 99 k | 257 k | 72,3% | 27,7% |
| 2019 | 85 k | 257 k | 75,2% | 24,8% |
| 2020 | 59 k | 258 k | 81,3% | 18,7% |
| 2021 | 45 k | 256 k | 85,2% | 14,8% |
| 2022 | 44 k | 255 k | 85,3% | 14,7% |
Median pe 7 ani: 85,2%. Maxim 90,2% în 2024, minim 72,3% în 2018. Calculat ca datorii totale ÷ total activ × 100.
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
| 2023 | 30 k | 267 k | 90,0% | 10,0% |
| 2024 | 29 k | 262 k | 90,2% | 9,8% |