Interogăm ANAF…
Firmă activă, înmatriculată la ONRC din 13 noiembrie 2001.
Înregistrată din 24.02.2010
administrator
Pentru verificări prealabile și documentare comercială.
TVA inclus · acces 24h la profilul acestui administrator
Datele despre tine apar aici? Pentru rectificare, ștergere sau opoziție scrie la [email protected]. Răspundem în maxim 30 de zile (GDPR art. 12, 16, 17, 21). Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
Datele de mai sus vin de la ANAF. Pentru imaginea completă a firmei ai nevoie de certificatul oficial.
marjă indisponibilă
mediană sector · 2024
Top 25% sector: >604 k RON
marjă mediană · 2024
profit, capital, datorii · evoluție anuală
| An | Cifră afaceri | YoY CA | Profit net | Capital propriu | Datorii | YoY datorii | Grad îndat. | Solvabilit. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016 | 4.100 | — | −58.754 | 18.255 | 187.710 | — | 91,1% | 8,9% |
| 2017 | — | — | −47.912 | −109.029 | 178.321 | -5,0% | 257,3% | -157,3% |
În funcțiune
Singurul document valabil legal — bancă, SEAP, fonduri UE etc.
Comandă certificat constatator· 69 RONTVA inclus · livrare email · ~10 min
Certificatul.ro este un serviciu privat de intermediere și nu este afiliat ONRC. Cererea către ONRC se depune prin intermediul și contul myportal.onrc.ro al Certificatul.ro.
2 intrări · 2 județe
Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti
J40/9472/2001 · inmatriculata in 2001
Târgu Jiu, GORJ
Adresa declarata la ANAF
0% din total activ
100% din total activ
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. MFP raportează datoriile cumulat (toate scadențele). Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
datorii ÷ total activ · mediană
capitaluri proprii ÷ total activ · mediană
Vezi o eroare în datele afișate? Scrie la [email protected]. Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
| 2019 | 46.302 | — | 43.561 | 37.086 | 539 | -99,7% | 1,4% | 98,6% |
| 2020 | — | — | 0 | 37.086 | 539 | 0,0% | 1,4% | 98,6% |
| 2022 | — | — | 0 | 37.559 | 19 | -96,5% | 0,1% | 100,0% |
| 2023 | — | — | 0 | 37.559 | 19 | 0,0% | 0,1% | 100,0% |
| 2024 | — | — | 0 | 37.559 | 19 | 0,0% | 0,1% | 100,0% |
| An | CA | YoY | Profit |
|---|---|---|---|
| 2016 | 4 k | — | −59 k |
| 2017 | — | — | −48 k |
| 2019 | 46 k | — | 44 k |
| 2020 | — | — | 0 |
| 2022 | — | — | 0 |
| 2023 | — | — | 0 |
| 2024 | — | — | 0 |
| An | Capital | Datorii | Grad | Solv. |
|---|---|---|---|---|
| 2016 | 18 k | 188 k | 91,1% | 8,9% |
| 2017 | −109 k | 178 k | 257,3% | -157,3% |
| 2019 | 37 k | 539 | 1,4% | 98,6% |
| 2020 | 37 k | 539 | 1,4% | 98,6% |
| 2022 | 38 k | 19 | 0,1% | 100,0% |
Median pe 7 ani: 1,4%. Maxim 257,3% în 2017, minim 0,1% în 2022. Calculat ca datorii totale ÷ total activ × 100.
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
| 2023 | 38 k | 19 | 0,1% | 100,0% |
| 2024 | 38 k | 19 | 0,1% | 100,0% |