Interogăm ANAF…
Firmă activă, înmatriculată la ONRC din 8 februarie 2001.
Înregistrată din 08.02.2001
administrator
Pentru verificări prealabile și documentare comercială.
TVA inclus · acces 24h la profilul acestui administrator
Datele despre tine apar aici? Pentru rectificare, ștergere sau opoziție scrie la [email protected]. Răspundem în maxim 30 de zile (GDPR art. 12, 16, 17, 21). Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
Datele de mai sus vin de la ANAF. Pentru imaginea completă a firmei ai nevoie de certificatul oficial.
Marjă: 1,2%
agregat pe diviziunea 95 (codul 9531 nu are eșantion separat în MFP)
mediană sector · 2024
Top 25% sector: >298 k RON
marjă mediană · 2024
profit, capital, datorii · evoluție anuală
| An | Cifră afaceri | YoY CA | Profit net | Capital propriu | Datorii | YoY datorii | Grad îndat. | Solvabilit. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 42.203 | — | −34.304 | −230.698 | 245.008 | — | 1712,1% | -1612,1% |
| 2019 | 138.593 | +228,4% | 40.959 | −189.740 | 201.979 | -17,6% | 1650,3% | -1550,3% |
În funcțiune
Singurul document valabil legal — bancă, SEAP, fonduri UE etc.
Comandă certificat constatator· 69 RONTVA inclus · livrare email · ~10 min
Certificatul.ro este un serviciu privat de intermediere și nu este afiliat ONRC. Cererea către ONRC se depune prin intermediul și contul myportal.onrc.ro al Certificatul.ro.
1 intrare · 1 județ
Ploieşti, PRAHOVA
Adresa declarata la ANAF
Sediu neschimbat din 2001
25 ani la aceeași adresă · fără mențiuni de schimbare a sediului
235% din total activ
-135% din total activ
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. MFP raportează datoriile cumulat (toate scadențele). Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
datorii ÷ total activ · mediană
capitaluri proprii ÷ total activ · mediană
Vezi o eroare în datele afișate? Scrie la [email protected]. Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
| 2020 | 60.605 | -56,3% | −19.809 | −209.549 | 225.748 | +11,8% | 1393,6% | -1293,6% |
| 2021 | 169.975 | +180,5% | 93.599 | −115.950 | 138.001 | -38,9% | 625,8% | -525,8% |
| 2022 | 180.368 | +6,1% | 38.100 | −77.850 | 170.119 | +23,3% | 184,4% | -84,4% |
| 2023 | 146.545 | -18,8% | −33.875 | −111.724 | 189.322 | +11,3% | 244,0% | -144,0% |
| 2024 | 172.722 | +17,9% | 2.014 | −109.710 | 191.162 | +1,0% | 234,7% | -134,7% |
| An | CA | YoY | Profit |
|---|---|---|---|
| 2018 | 42 k | — | −34 k |
| 2019 | 139 k | +228,4% | 41 k |
| 2020 | 61 k | -56,3% | −20 k |
| 2021 | 170 k | +180,5% | 94 k |
| 2022 | 180 k | +6,1% | 38 k |
| 2023 | 147 k | -18,8% | −34 k |
| 2024 | 173 k | +17,9% | 2 k |
| An | Capital | Datorii | Grad | Solv. |
|---|---|---|---|---|
| 2018 | −231 k | 245 k | 1712,1% | -1612,1% |
| 2019 | −190 k | 202 k | 1650,3% | -1550,3% |
| 2020 | −210 k | 226 k | 1393,6% | -1293,6% |
| 2021 | −116 k | 138 k | 625,8% | -525,8% |
| 2022 | −78 k | 170 k |
Median pe 7 ani: 625,8%. Maxim 1712,1% în 2018, minim 184,4% în 2022. Calculat ca datorii totale ÷ total activ × 100.
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
| 184,4% |
| -84,4% |
| 2023 | −112 k | 189 k | 244,0% | -144,0% |
| 2024 | −110 k | 191 k | 234,7% | -134,7% |