Interogăm ANAF…
Firmă activă, înmatriculată la ONRC din 7 mai 2020.
Înregistrată din 07.05.2020
administrator
Pentru verificări prealabile și documentare comercială.
TVA inclus · acces 24h la profilul acestui administrator
Datele despre tine apar aici? Pentru rectificare, ștergere sau opoziție scrie la [email protected]. Răspundem în maxim 30 de zile (GDPR art. 12, 16, 17, 21). Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
Datele de mai sus vin de la ANAF. Pentru imaginea completă a firmei ai nevoie de certificatul oficial.
Marjă: 2,9%
mediană sector · 2024
Top 25% sector: >811 k RON
marjă mediană · 2024
profit, capital, datorii · evoluție anuală
| An | Cifră afaceri | YoY CA | Profit net | Capital propriu | Datorii | YoY datorii | Grad îndat. | Solvabilit. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 66.620 | — | 16.740 | 16.940 | 8.940 | — | 34,5% | 65,5% |
| 2021 | 109.190 | +63,9% | 4.072 | 21.012 | 3.140 | -64,9% | 13,0% | 87,0% |
| 2022 |
În funcțiune
Singurul document valabil legal — bancă, SEAP, fonduri UE etc.
Comandă certificat constatator· 69 RONTVA inclus · livrare email · ~10 min
Certificatul.ro este un serviciu privat de intermediere și nu este afiliat ONRC. Cererea către ONRC se depune prin intermediul și contul myportal.onrc.ro al Certificatul.ro.
1 intrare · 1 județ
4 Mun. Bucureşti, BUCUREŞTI
Adresa declarata la ANAF
Sediu neschimbat din 2020
6 ani la aceeași adresă · fără mențiuni de schimbare a sediului
25% din total activ
75% din total activ
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. MFP raportează datoriile cumulat (toate scadențele). Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
datorii ÷ total activ · mediană
capitaluri proprii ÷ total activ · mediană
Vezi o eroare în datele afișate? Scrie la [email protected]. Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
| 103.416 |
| -5,3% |
| 29.784 |
| 30.024 |
| 21.907 |
| +597,7% |
| 42,2% |
| 57,8% |
| 2023 | 162.943 | +57,6% | 55.799 | 56.039 | 8.850 | -59,6% | 13,6% | 86,4% |
| 2024 | 86.710 | -46,8% | 2.488 | 58.527 | 19.459 | +119,9% | 24,9% | 75,0% |
| An | CA | YoY | Profit |
|---|---|---|---|
| 2020 | 67 k | — | 17 k |
| 2021 | 109 k | +63,9% | 4 k |
| 2022 | 103 k | -5,3% | 30 k |
| 2023 | 163 k | +57,6% | 56 k |
| 2024 | 87 k | -46,8% | 2 k |
| An | Capital | Datorii | Grad | Solv. |
|---|---|---|---|---|
| 2020 | 17 k | 9 k | 34,5% | 65,5% |
| 2021 | 21 k | 3 k | 13,0% | 87,0% |
| 2022 | 30 k | 22 k | 42,2% | 57,8% |
| 2023 | 56 k | 9 k | 13,6% | 86,4% |
| 2024 | 59 k | 19 k | 24,9% | 75,0% |
Median pe 5 ani: 24,9%. Maxim 42,2% în 2022, minim 13,0% în 2021. Calculat ca datorii totale ÷ total activ × 100.
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.