Interogăm ANAF…
Firmă activă, înmatriculată la ONRC din 16 octombrie 2018.
Înregistrată din 16.10.2018
administrator
Pentru verificări prealabile și documentare comercială.
TVA inclus · acces 24h la profilul acestui administrator
Datele despre tine apar aici? Pentru rectificare, ștergere sau opoziție scrie la [email protected]. Răspundem în maxim 30 de zile (GDPR art. 12, 16, 17, 21). Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
Datele de mai sus vin de la ANAF. Pentru imaginea completă a firmei ai nevoie de certificatul oficial.
Marjă: 55,2%
mediană sector · 2024
Top 25% sector: >480 k RON
marjă mediană · 2024
profit, capital, datorii · evoluție anuală
| An | Cifră afaceri | YoY CA | Profit net | Capital propriu | Datorii | YoY datorii | Grad îndat. | Solvabilit. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 7.626 | — | 4.666 | 4.866 | 529 | — | 9,8% | 90,2% |
| 2019 | 120.379 | +1478,5% | 94.352 | 94.592 | 1.196 | +126,1% | 1,2% | 98,8% |
| 2020 |
În funcțiune
Singurul document valabil legal — bancă, SEAP, fonduri UE etc.
Comandă certificat constatator· 69 RONTVA inclus · livrare email · ~10 min
Certificatul.ro este un serviciu privat de intermediere și nu este afiliat ONRC. Cererea către ONRC se depune prin intermediul și contul myportal.onrc.ro al Certificatul.ro.
1 intrare · 1 județ
4 Mun. Bucureşti, BUCUREŞTI
Adresa declarata la ANAF
Sediu neschimbat din 2018
8 ani la aceeași adresă · fără mențiuni de schimbare a sediului
24% din total activ
67% din total activ
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. MFP raportează datoriile cumulat (toate scadențele). Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
datorii ÷ total activ · mediană
capitaluri proprii ÷ total activ · mediană
Vezi o eroare în datele afișate? Scrie la [email protected]. Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
| 124.110 |
| +3,1% |
| 108.417 |
| 108.657 |
| 1.207 |
| +0,9% |
| 1,1% |
| 98,9% |
| 2021 | 195.848 | +57,8% | 168.498 | 168.738 | 1.624 | +34,5% | 0,9% | 99,0% |
| 2022 | 239.386 | +22,2% | 210.489 | 210.729 | 3.698 | +127,7% | 1,7% | 98,3% |
| 2023 | 238.899 | -0,2% | 154.558 | 154.798 | 80.281 | +2070,9% | 30,7% | 69,3% |
| 2024 | 257.328 | +7,7% | 141.999 | 142.239 | 51.349 | -36,0% | 24,1% | 75,9% |
| An | CA | YoY | Profit |
|---|---|---|---|
| 2018 | 8 k | — | 5 k |
| 2019 | 120 k | +1478,5% | 94 k |
| 2020 | 124 k | +3,1% | 108 k |
| 2021 | 196 k | +57,8% | 168 k |
| 2022 | 239 k | +22,2% | 210 k |
| 2023 | 239 k | -0,2% | 155 k |
| 2024 | 257 k | +7,7% | 142 k |
| An | Capital | Datorii | Grad | Solv. |
|---|---|---|---|---|
| 2018 | 5 k | 529 | 9,8% | 90,2% |
| 2019 | 95 k | 1 k | 1,2% | 98,8% |
| 2020 | 109 k | 1 k | 1,1% | 98,9% |
| 2021 | 169 k | 2 k | 0,9% | 99,0% |
| 2022 | 211 k | 4 k | 1,7% | 98,3% |
Median pe 7 ani: 1,7%. Maxim 30,7% în 2023, minim 0,9% în 2021. Calculat ca datorii totale ÷ total activ × 100.
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
| 2023 |
| 155 k |
| 80 k |
| 30,7% |
| 69,3% |
| 2024 | 142 k | 51 k | 24,1% | 75,9% |