Interogăm ANAF…
Firmă activă, înmatriculată la ONRC din 2 februarie 2016.
Înregistrată din 01.02.2016
administrator
Pentru verificări prealabile și documentare comercială.
TVA inclus · acces 24h la profilul acestui administrator
Datele despre tine apar aici? Pentru rectificare, ștergere sau opoziție scrie la [email protected]. Răspundem în maxim 30 de zile (GDPR art. 12, 16, 17, 21). Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
Datele de mai sus vin de la ANAF. Pentru imaginea completă a firmei ai nevoie de certificatul oficial.
marjă indisponibilă
mediană sector · 2024
Top 25% sector: >573 k RON
marjă mediană · 2024
profit, capital, datorii · evoluție anuală
| An | Cifră afaceri | YoY CA | Profit net | Capital propriu | Datorii | YoY datorii | Grad îndat. | Solvabilit. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017 | 41.673 | — | 15.488 | 20.280 | 3.630 | — | 15,2% | 84,8% |
| 2018 | 42.098 | +1,0% | 1.736 | 11.490 | 3.101 | -14,6% | 21,3% | 78,8% |
| 2019 |
În funcțiune
Singurul document valabil legal — bancă, SEAP, fonduri UE etc.
Comandă certificat constatator· 69 RONTVA inclus · livrare email · ~10 min
Certificatul.ro este un serviciu privat de intermediere și nu este afiliat ONRC. Cererea către ONRC se depune prin intermediul și contul myportal.onrc.ro al Certificatul.ro.
1 intrare · 1 județ
5 Mun. Bucureşti, BUCUREŞTI
Adresa declarata la ANAF
Sediu neschimbat din 2016
10 ani la aceeași adresă · fără mențiuni de schimbare a sediului
853% din total activ
-753% din total activ
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. MFP raportează datoriile cumulat (toate scadențele). Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
datorii ÷ total activ · mediană
capitaluri proprii ÷ total activ · mediană
Vezi o eroare în datele afișate? Scrie la [email protected]. Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
| 33.449 |
| -20,5% |
| −17.397 |
| −6.433 |
| 18.969 |
| +511,7% |
| 151,3% |
| -51,3% |
| 2020 | — | — | −21.710 | −28.143 | 38.151 | +101,1% | 381,2% | -281,2% |
| 2021 | 14.671 | — | −1.301 | −29.444 | 45.538 | +19,4% | 282,9% | -182,9% |
| 2023 | — | — | −1.991 | −36.734 | 41.509 | -8,8% | 869,3% | -769,3% |
| 2024 | — | — | −1.800 | −38.534 | 43.651 | +5,2% | 853,0% | -753,0% |
| An | CA | YoY | Profit |
|---|---|---|---|
| 2017 | 42 k | — | 15 k |
| 2018 | 42 k | +1,0% | 2 k |
| 2019 | 33 k | -20,5% | −17 k |
| 2020 | — | — | −22 k |
| 2021 | 15 k | — | −1 k |
| 2023 | — | — | −2 k |
| 2024 | — | — | −2 k |
| An | Capital | Datorii | Grad | Solv. |
|---|---|---|---|---|
| 2017 | 20 k | 4 k | 15,2% | 84,8% |
| 2018 | 11 k | 3 k | 21,3% | 78,8% |
| 2019 | −6 k | 19 k | 151,3% | -51,3% |
| 2020 | −28 k | 38 k | 381,2% | -281,2% |
| 2021 | −29 k | 46 k | 282,9% |
Median pe 7 ani: 282,9%. Maxim 869,3% în 2023, minim 15,2% în 2017. Calculat ca datorii totale ÷ total activ × 100.
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
| -182,9% |
| 2023 | −37 k | 42 k | 869,3% | -769,3% |
| 2024 | −39 k | 44 k | 853,0% | -753,0% |