Interogăm ANAF…
Firmă activă, înmatriculată la ONRC din 10 decembrie 1992.
Înregistrată din 30.05.1992
administrator
Pentru verificări prealabile și documentare comercială.
TVA inclus · acces 24h la profilul acestui administrator
Datele despre tine apar aici? Pentru rectificare, ștergere sau opoziție scrie la [email protected]. Răspundem în maxim 30 de zile (GDPR art. 12, 16, 17, 21). Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
Datele de mai sus vin de la ANAF. Pentru imaginea completă a firmei ai nevoie de certificatul oficial.
Marjă: 10,1%
mediană sector · 2024
Top 25% sector: >899 k RON
marjă mediană · 2024
profit, capital, datorii · evoluție anuală
| An | Cifră afaceri | YoY CA | Profit net | Capital propriu | Datorii | YoY datorii | Grad îndat. | Solvabilit. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 314.017 | — | −6.617 | −46.740 | 712.311 | — | 107,0% | -7,0% |
| 2019 | 657.608 | +109,4% | 53.118 | 6.378 | 763.995 | +7,3% | 99,2% | 0,8% |
În funcțiune
Singurul document valabil legal — bancă, SEAP, fonduri UE etc.
Comandă certificat constatator· 69 RONTVA inclus · livrare email · ~10 min
Certificatul.ro este un serviciu privat de intermediere și nu este afiliat ONRC. Cererea către ONRC se depune prin intermediul și contul myportal.onrc.ro al Certificatul.ro.
1 intrare · 1 județ
3 Mun. Bucureşti, BUCUREŞTI
Adresa declarata la ANAF
Sediu neschimbat din 1992
34 ani la aceeași adresă · fără mențiuni de schimbare a sediului
41% din total activ
59% din total activ
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. MFP raportează datoriile cumulat (toate scadențele). Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
datorii ÷ total activ · mediană
capitaluri proprii ÷ total activ · mediană
Vezi o eroare în datele afișate? Scrie la [email protected]. Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
| 2020 |
| 842.552 |
| +28,1% |
| 105.132 |
| 111.510 |
| 417.735 |
| -45,3% |
| 78,9% |
| 21,1% |
| 2021 | 966.314 | +14,7% | 89.347 | 200.856 | 56.494 | -86,5% | 21,9% | 78,0% |
| 2022 | 1.142.332 | +18,2% | 132.474 | 280.330 | 146.355 | +159,1% | 34,3% | 65,7% |
| 2023 | 636.599 | -44,3% | −89.784 | 175.546 | 163.345 | +11,6% | 48,2% | 51,8% |
| 2024 | 729.900 | +14,7% | 73.615 | 173.867 | 121.455 | -25,6% | 41,1% | 58,9% |
| An | CA | YoY | Profit |
|---|---|---|---|
| 2018 | 314 k | — | −7 k |
| 2019 | 658 k | +109,4% | 53 k |
| 2020 | 843 k | +28,1% | 105 k |
| 2021 | 966 k | +14,7% | 89 k |
| 2022 | 1,1 M | +18,2% | 132 k |
| 2023 | 637 k | -44,3% | −90 k |
| 2024 | 730 k | +14,7% | 74 k |
| An | Capital | Datorii | Grad | Solv. |
|---|---|---|---|---|
| 2018 | −47 k | 712 k | 107,0% | -7,0% |
| 2019 | 6 k | 764 k | 99,2% | 0,8% |
| 2020 | 112 k | 418 k | 78,9% | 21,1% |
| 2021 | 201 k | 56 k | 21,9% | 78,0% |
| 2022 | 280 k | 146 k | 34,3% | 65,7% |
Median pe 7 ani: 48,2%. Maxim 107,0% în 2018, minim 21,9% în 2021. Calculat ca datorii totale ÷ total activ × 100.
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
| 2023 | 176 k | 163 k | 48,2% | 51,8% |
| 2024 | 174 k | 121 k | 41,1% | 58,9% |