Interogăm ANAF…
Firmă radiată, înmatriculată la ONRC din 10 iunie 2015.
Din 07.12.2023
Nu am date despre administrator în ONRC.
Datele de mai sus vin de la ANAF. Pentru imaginea completă a firmei ai nevoie de certificatul oficial.
Ultima activitate raportată cu cifră de afaceri (lipsește pentru 2023–2024).
Marjă: -280,5%
mediană sector · 2024
Top 25% sector: >584 k RON
marjă mediană · 2024
profit, capital, datorii · evoluție anuală
| An | Cifră afaceri | YoY CA | Profit net | Capital propriu | Datorii | YoY datorii | Grad îndat. | Solvabilit. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016 | 46.237 | — | 6.872 | 7.033 | 72.195 | — | 91,1% | 8,9% |
| 2017 | 100.160 | +116,6% | 12.631 | 19.663 | 65.231 | -9,6% | 85,6% | 14,4% |
| 2018 |
Dizolvată în 2022 · radiată în 2024
Singurul document valabil legal — bancă, SEAP, fonduri UE etc.
Comandă certificat constatator· 69 RONTVA inclus · livrare email · ~10 min
Certificatul.ro este un serviciu privat de intermediere și nu este afiliat ONRC. Cererea către ONRC se depune prin intermediul și contul myportal.onrc.ro al Certificatul.ro.
1 intrare · 1 județ
Buzău, BUZĂU
Adresa declarata la ANAF
Sediu neschimbat din 2015
11 ani la aceeași adresă · fără mențiuni de schimbare a sediului
36.543% din total activ
-36.443% din total activ
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. MFP raportează datoriile cumulat (toate scadențele). Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
datorii ÷ total activ · mediană
capitaluri proprii ÷ total activ · mediană
Vezi o eroare în datele afișate? Scrie la [email protected]. Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
| 144.451 |
| +44,2% |
| 1.685 |
| 21.348 |
| 21.512 |
| -67,0% |
| 50,2% |
| 49,8% |
| 2019 | 79.579 | -44,9% | −14.288 | 7.059 | 16.482 | -23,4% | 70,0% | 30,0% |
| 2020 | 48.115 | -39,5% | −18.097 | −11.038 | 37.388 | +126,8% | 141,9% | -41,9% |
| 2021 | 32.575 | -32,3% | −17.905 | −28.942 | 62.392 | +66,9% | 186,5% | -86,5% |
| 2022 | 13.330 | -59,1% | −37.384 | −66.326 | 66.508 | +6,6% | 36542,8% | -36442,8% |
| An | CA | YoY | Profit |
|---|---|---|---|
| 2016 | 46 k | — | 7 k |
| 2017 | 100 k | +116,6% | 13 k |
| 2018 | 144 k | +44,2% | 2 k |
| 2019 | 80 k | -44,9% | −14 k |
| 2020 | 48 k | -39,5% | −18 k |
| 2021 | 33 k | -32,3% | −18 k |
| 2022 | 13 k | -59,1% | −37 k |
| An | Capital | Datorii | Grad | Solv. |
|---|---|---|---|---|
| 2016 | 7 k | 72 k | 91,1% | 8,9% |
| 2017 | 20 k | 65 k | 85,6% | 14,4% |
| 2018 | 21 k | 22 k | 50,2% | 49,8% |
| 2019 | 7 k | 16 k | 70,0% | 30,0% |
| 2020 | −11 k | 37 k | 141,9% | -41,9% |
Median pe 7 ani: 91,1%. Maxim 36542,8% în 2022, minim 50,2% în 2018. Calculat ca datorii totale ÷ total activ × 100.
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
| 2021 | −29 k | 62 k | 186,5% | -86,5% |
| 2022 | −66 k | 67 k | 36542,8% | -36442,8% |