Interogăm ANAF…
Firmă activă, înmatriculată la ONRC din 1 aprilie 2014.
Înregistrată din 31.03.2014
administrator
Pentru verificări prealabile și documentare comercială.
TVA inclus · acces 24h la profilul acestui administrator
Datele despre tine apar aici? Pentru rectificare, ștergere sau opoziție scrie la [email protected]. Răspundem în maxim 30 de zile (GDPR art. 12, 16, 17, 21). Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
Datele de mai sus vin de la ANAF. Pentru imaginea completă a firmei ai nevoie de certificatul oficial.
Marjă: -94,4%
mediană sector · 2024
Top 25% sector: >295 k RON
marjă mediană · 2024
profit, capital, datorii · evoluție anuală
| An | Cifră afaceri | YoY CA | Profit net | Capital propriu | Datorii | YoY datorii | Grad îndat. | Solvabilit. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 533.184 | — | 74.820 | 75.080 | 5.892 | — | 7,3% | 92,7% |
| 2019 | 434.594 | -18,5% | 58.025 | 58.285 | 23.161 | +293,1% | 28,4% | 71,6% |
| 2020 |
În funcțiune
Singurul document valabil legal — bancă, SEAP, fonduri UE etc.
Comandă certificat constatator· 69 RONTVA inclus · livrare email · ~10 min
Certificatul.ro este un serviciu privat de intermediere și nu este afiliat ONRC. Cererea către ONRC se depune prin intermediul și contul myportal.onrc.ro al Certificatul.ro.
1 intrare · 1 județ
6 Mun. Bucureşti, BUCUREŞTI
Adresa declarata la ANAF
Sediu neschimbat din 2014
12 ani la aceeași adresă · fără mențiuni de schimbare a sediului
267% din total activ
-167% din total activ
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. MFP raportează datoriile cumulat (toate scadențele). Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
datorii ÷ total activ · mediană
capitaluri proprii ÷ total activ · mediană
Vezi o eroare în datele afișate? Scrie la [email protected]. Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
| 362.344 |
| -16,6% |
| 32.435 |
| 32.695 |
| 47.071 |
| +103,2% |
| 59,0% |
| 41,0% |
| 2021 | 366.228 | +1,1% | 30.984 | 31.244 | 50.195 | +6,6% | 61,6% | 38,4% |
| 2022 | 369.226 | +0,8% | 31.399 | 31.659 | 50.739 | +1,1% | 61,6% | 38,4% |
| 2023 | 322.205 | -12,7% | 11.979 | 12.239 | 81.429 | +60,5% | 86,9% | 13,1% |
| 2024 | 49.574 | -84,6% | −46.800 | −46.540 | 74.440 | -8,6% | 266,8% | -166,8% |
| An | CA | YoY | Profit |
|---|---|---|---|
| 2018 | 533 k | — | 75 k |
| 2019 | 435 k | -18,5% | 58 k |
| 2020 | 362 k | -16,6% | 32 k |
| 2021 | 366 k | +1,1% | 31 k |
| 2022 | 369 k | +0,8% | 31 k |
| 2023 | 322 k | -12,7% | 12 k |
| 2024 | 50 k | -84,6% | −47 k |
| An | Capital | Datorii | Grad | Solv. |
|---|---|---|---|---|
| 2018 | 75 k | 6 k | 7,3% | 92,7% |
| 2019 | 58 k | 23 k | 28,4% | 71,6% |
| 2020 | 33 k | 47 k | 59,0% | 41,0% |
| 2021 | 31 k | 50 k | 61,6% | 38,4% |
| 2022 | 32 k | 51 k | 61,6% | 38,4% |
Median pe 7 ani: 61,6%. Maxim 266,8% în 2024, minim 7,3% în 2018. Calculat ca datorii totale ÷ total activ × 100.
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
| 2023 | 12 k | 81 k | 86,9% | 13,1% |
| 2024 | −47 k | 74 k | 266,8% | -166,8% |