Interogăm ANAF…
Firmă activă, înmatriculată la ONRC din 28 octombrie 2011.
Înregistrată din 28.10.2011
administrator
Pentru verificări prealabile și documentare comercială.
TVA inclus · acces 24h la profilul acestui administrator
Datele despre tine apar aici? Pentru rectificare, ștergere sau opoziție scrie la [email protected]. Răspundem în maxim 30 de zile (GDPR art. 12, 16, 17, 21). Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
Datele de mai sus vin de la ANAF. Pentru imaginea completă a firmei ai nevoie de certificatul oficial.
Marjă: -97,3%
mediană sector · 2024
Top 25% sector: >976 k RON
marjă mediană · 2024
profit, capital, datorii · evoluție anuală
| An | Cifră afaceri | YoY CA | Profit net | Capital propriu | Datorii | YoY datorii | Grad îndat. | Solvabilit. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 38.310 | — | 10.307 | 31.650 | 26.708 | — | 45,8% | 54,2% |
| 2019 | 13.027 | -66,0% | −9.304 | 22.346 | 29.877 | +11,9% | 57,2% | 42,8% |
| 2020 |
În funcțiune
Singurul document valabil legal — bancă, SEAP, fonduri UE etc.
Comandă certificat constatator· 69 RONTVA inclus · livrare email · ~10 min
Certificatul.ro este un serviciu privat de intermediere și nu este afiliat ONRC. Cererea către ONRC se depune prin intermediul și contul myportal.onrc.ro al Certificatul.ro.
1 intrare · 1 județ
2 Mun. Bucureşti, BUCUREŞTI
Adresa declarata la ANAF
Sediu neschimbat din 2011
15 ani la aceeași adresă · fără mențiuni de schimbare a sediului
92% din total activ
8% din total activ
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. MFP raportează datoriile cumulat (toate scadențele). Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
datorii ÷ total activ · mediană
capitaluri proprii ÷ total activ · mediană
Vezi o eroare în datele afișate? Scrie la [email protected]. Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
| 54.006 |
| +314,6% |
| 11.041 |
| 33.387 |
| 25.093 |
| -16,0% |
| 42,9% |
| 57,1% |
| 2021 | 15.788 | -70,8% | −7.407 | 25.980 | 31.096 | +23,9% | 54,5% | 45,5% |
| 2022 | 21.331 | +35,1% | −9.080 | 16.900 | 43.322 | +39,3% | 71,9% | 28,1% |
| 2023 | 20.861 | -2,2% | −2.460 | 14.439 | 47.470 | +9,6% | 76,7% | 23,3% |
| 2024 | 9.745 | -53,3% | −9.478 | 4.961 | 54.137 | +14,0% | 91,6% | 8,4% |
| An | CA | YoY | Profit |
|---|---|---|---|
| 2018 | 38 k | — | 10 k |
| 2019 | 13 k | -66,0% | −9 k |
| 2020 | 54 k | +314,6% | 11 k |
| 2021 | 16 k | -70,8% | −7 k |
| 2022 | 21 k | +35,1% | −9 k |
| 2023 | 21 k | -2,2% | −2 k |
| 2024 | 10 k | -53,3% | −9 k |
| An | Capital | Datorii | Grad | Solv. |
|---|---|---|---|---|
| 2018 | 32 k | 27 k | 45,8% | 54,2% |
| 2019 | 22 k | 30 k | 57,2% | 42,8% |
| 2020 | 33 k | 25 k | 42,9% | 57,1% |
| 2021 | 26 k | 31 k | 54,5% | 45,5% |
| 2022 | 17 k | 43 k | 71,9% | 28,1% |
Median pe 7 ani: 57,2%. Maxim 91,6% în 2024, minim 42,9% în 2020. Calculat ca datorii totale ÷ total activ × 100.
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
| 2023 | 14 k | 47 k | 76,7% | 23,3% |
| 2024 | 5 k | 54 k | 91,6% | 8,4% |