Interogăm ANAF…
Firmă activă, înmatriculată la ONRC din 21 iunie 2006.
Înregistrată din 21.06.2006
administrator
Pentru verificări prealabile și documentare comercială.
TVA inclus · acces 24h la profilul acestui administrator
Datele despre tine apar aici? Pentru rectificare, ștergere sau opoziție scrie la [email protected]. Răspundem în maxim 30 de zile (GDPR art. 12, 16, 17, 21). Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
Datele de mai sus vin de la ANAF. Pentru imaginea completă a firmei ai nevoie de certificatul oficial.
marjă indisponibilă
mediană sector · 2024
Top 25% sector: >1,15 M RON
marjă mediană · 2024
profit, capital, datorii · evoluție anuală
| An | Cifră afaceri | YoY CA | Profit net | Capital propriu | Datorii | YoY datorii | Grad îndat. | Solvabilit. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 194.280 | — | 69.703 | 80.598 | 18.796 | — | 18,9% | 81,1% |
| 2019 | 100.962 | -48,0% | 34.171 | 114.769 | 14.674 | -21,9% | 11,3% | 88,7% |
În funcțiune
Singurul document valabil legal — bancă, SEAP, fonduri UE etc.
Comandă certificat constatator· 69 RONTVA inclus · livrare email · ~10 min
Certificatul.ro este un serviciu privat de intermediere și nu este afiliat ONRC. Cererea către ONRC se depune prin intermediul și contul myportal.onrc.ro al Certificatul.ro.
1 intrare · 1 județ
Corniţel Com. Borod, BIHOR
Adresa declarata la ANAF
Sediu neschimbat din 2006
20 ani la aceeași adresă · fără mențiuni de schimbare a sediului
0% din total activ
100% din total activ
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. MFP raportează datoriile cumulat (toate scadențele). Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
datorii ÷ total activ · mediană
capitaluri proprii ÷ total activ · mediană
Vezi o eroare în datele afișate? Scrie la [email protected]. Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
| 2020 |
| 98.356 |
| -2,6% |
| 33.112 |
| 143.460 |
| 5.183 |
| -64,7% |
| 3,5% |
| 96,5% |
| 2021 | 78.647 | -20,0% | 34.422 | 177.882 | 205 | -96,0% | 0,1% | 99,9% |
| 2022 | — | — | −11.143 | 166.739 | 0 | -100,0% | 0,0% | 100,0% |
| 2023 | — | — | −6.596 | 160.143 | 0 | — | 0,0% | 100,0% |
| 2024 | — | — | 0 | 160.143 | 0 | — | 0,0% | 100,0% |
| An | CA | YoY | Profit |
|---|---|---|---|
| 2018 | 194 k | — | 70 k |
| 2019 | 101 k | -48,0% | 34 k |
| 2020 | 98 k | -2,6% | 33 k |
| 2021 | 79 k | -20,0% | 34 k |
| 2022 | — | — | −11 k |
| 2023 | — | — | −7 k |
| 2024 | — | — | 0 |
| An | Capital | Datorii | Grad | Solv. |
|---|---|---|---|---|
| 2018 | 81 k | 19 k | 18,9% | 81,1% |
| 2019 | 115 k | 15 k | 11,3% | 88,7% |
| 2020 | 143 k | 5 k | 3,5% | 96,5% |
| 2021 | 178 k | 205 | 0,1% | 99,9% |
| 2022 | 167 k | 0 | 0,0% | 100,0% |
Median pe 7 ani: 0,1%. Maxim 18,9% în 2018, minim 0,0% în 2022. Calculat ca datorii totale ÷ total activ × 100.
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
| 2023 | 160 k | 0 | 0,0% | 100,0% |
| 2024 | 160 k | 0 | 0,0% | 100,0% |