Interogăm ANAF…
Firmă activă, înmatriculată la ONRC din 27 iulie 2000.
Înregistrată din 27.07.2000
administrator
Pentru verificări prealabile și documentare comercială.
TVA inclus · acces 24h la profilul acestui administrator
Datele despre tine apar aici? Pentru rectificare, ștergere sau opoziție scrie la [email protected]. Răspundem în maxim 30 de zile (GDPR art. 12, 16, 17, 21). Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
Datele de mai sus vin de la ANAF. Pentru imaginea completă a firmei ai nevoie de certificatul oficial.
marjă indisponibilă
mediană sector · 2024
Top 25% sector: >1,18 M RON
marjă mediană · 2024
profit, capital, datorii · evoluție anuală
| An | Cifră afaceri | YoY CA | Profit net | Capital propriu | Datorii | YoY datorii | Grad îndat. | Solvabilit. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 3.918 | — | −27.680 | 149.288 | 1.470 | — | 1,0% | 99,0% |
| 2019 | — | — | −15.561 | 133.726 | 1.257 | -14,5% | 0,9% | 99,1% |
În funcțiune
Singurul document valabil legal — bancă, SEAP, fonduri UE etc.
Comandă certificat constatator· 69 RONTVA inclus · livrare email · ~10 min
Certificatul.ro este un serviciu privat de intermediere și nu este afiliat ONRC. Cererea către ONRC se depune prin intermediul și contul myportal.onrc.ro al Certificatul.ro.
1 intrare · 1 județ
4 Mun. Bucureşti, BUCUREŞTI
Adresa declarata la ANAF
Sediu neschimbat din 2000
26 ani la aceeași adresă · fără mențiuni de schimbare a sediului
1% din total activ
99% din total activ
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. MFP raportează datoriile cumulat (toate scadențele). Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
datorii ÷ total activ · mediană
capitaluri proprii ÷ total activ · mediană
Vezi o eroare în datele afișate? Scrie la [email protected]. Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
| 2020 |
| 2.251 |
| — |
| −8.630 |
| 104.844 |
| 2.170 |
| +72,6% |
| 2,0% |
| 98,0% |
| 2021 | — | — | −3.474 | 124.223 | 1.153 | -46,9% | 0,9% | 99,1% |
| 2022 | — | — | 81.105 | 107.159 | 12.483 | +982,7% | 10,4% | 89,6% |
| 2023 | — | — | −3.357 | 103.802 | 810 | -93,5% | 0,8% | 99,2% |
| 2024 | — | — | −5.570 | 98.232 | 812 | +0,2% | 0,8% | 99,2% |
| An | CA | YoY | Profit |
|---|---|---|---|
| 2018 | 4 k | — | −28 k |
| 2019 | — | — | −16 k |
| 2020 | 2 k | — | −9 k |
| 2021 | — | — | −3 k |
| 2022 | — | — | 81 k |
| 2023 | — | — | −3 k |
| 2024 | — | — | −6 k |
| An | Capital | Datorii | Grad | Solv. |
|---|---|---|---|---|
| 2018 | 149 k | 1 k | 1,0% | 99,0% |
| 2019 | 134 k | 1 k | 0,9% | 99,1% |
| 2020 | 105 k | 2 k | 2,0% | 98,0% |
| 2021 | 124 k | 1 k | 0,9% | 99,1% |
| 2022 | 107 k | 12 k | 10,4% | 89,6% |
Median pe 7 ani: 0,9%. Maxim 10,4% în 2022, minim 0,8% în 2023. Calculat ca datorii totale ÷ total activ × 100.
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
| 2023 | 104 k | 810 | 0,8% | 99,2% |
| 2024 | 98 k | 812 | 0,8% | 99,2% |