Interogăm ANAF…
Firmă activă, înmatriculată la ONRC din 19 ianuarie 1998.
Înregistrată din 19.01.1998
administrator
Pentru verificări prealabile și documentare comercială.
TVA inclus · acces 24h la profilul acestui administrator
Datele despre tine apar aici? Pentru rectificare, ștergere sau opoziție scrie la [email protected]. Răspundem în maxim 30 de zile (GDPR art. 12, 16, 17, 21). Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
Datele de mai sus vin de la ANAF. Pentru imaginea completă a firmei ai nevoie de certificatul oficial.
Marjă: 9,4%
mediană sector · 2024
Top 25% sector: >1,15 M RON
marjă mediană · 2024
profit, capital, datorii · evoluție anuală
| An | Cifră afaceri | YoY CA | Profit net | Capital propriu | Datorii | YoY datorii | Grad îndat. | Solvabilit. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 358.301 | — | 3.199 | −116.580 | 444.295 | — | 136,1% | -36,1% |
| 2019 | 351.332 | -1,9% | 21.075 | −95.505 | 464.894 | +4,6% | 126,1% | -26,1% |
În funcțiune
Singurul document valabil legal — bancă, SEAP, fonduri UE etc.
Comandă certificat constatator· 69 RONTVA inclus · livrare email · ~10 min
Certificatul.ro este un serviciu privat de intermediere și nu este afiliat ONRC. Cererea către ONRC se depune prin intermediul și contul myportal.onrc.ro al Certificatul.ro.
1 intrare · 1 județ
Oradea, BIHOR
Adresa declarata la ANAF
Sediu neschimbat din 1998
28 ani la aceeași adresă · fără mențiuni de schimbare a sediului
105% din total activ
-5% din total activ
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. MFP raportează datoriile cumulat (toate scadențele). Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
datorii ÷ total activ · mediană
capitaluri proprii ÷ total activ · mediană
Vezi o eroare în datele afișate? Scrie la [email protected]. Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
| 2020 |
| 315.423 |
| -10,2% |
| 37.025 |
| −58.480 |
| 452.716 |
| -2,6% |
| 115,2% |
| -15,2% |
| 2021 | 440.575 | +39,7% | 75.050 | 16.570 | 405.415 | -10,4% | 96,8% | 3,2% |
| 2022 | 395.947 | -10,1% | −98.257 | −81.687 | 397.659 | -1,9% | 127,4% | -27,4% |
| 2023 | 438.898 | +10,8% | 24.140 | −57.547 | 369.233 | -7,1% | 119,4% | -19,4% |
| 2024 | 426.150 | -2,9% | 40.171 | −17.376 | 361.160 | -2,2% | 105,2% | -5,2% |
| An | CA | YoY | Profit |
|---|---|---|---|
| 2018 | 358 k | — | 3 k |
| 2019 | 351 k | -1,9% | 21 k |
| 2020 | 315 k | -10,2% | 37 k |
| 2021 | 441 k | +39,7% | 75 k |
| 2022 | 396 k | -10,1% | −98 k |
| 2023 | 439 k | +10,8% | 24 k |
| 2024 | 426 k | -2,9% | 40 k |
| An | Capital | Datorii | Grad | Solv. |
|---|---|---|---|---|
| 2018 | −117 k | 444 k | 136,1% | -36,1% |
| 2019 | −96 k | 465 k | 126,1% | -26,1% |
| 2020 | −58 k | 453 k | 115,2% | -15,2% |
| 2021 | 17 k | 405 k | 96,8% | 3,2% |
| 2022 | −82 k | 398 k | 127,4% |
Median pe 7 ani: 119,4%. Maxim 136,1% în 2018, minim 96,8% în 2021. Calculat ca datorii totale ÷ total activ × 100.
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
| -27,4% |
| 2023 | −58 k | 369 k | 119,4% | -19,4% |
| 2024 | −17 k | 361 k | 105,2% | -5,2% |